Doogee to zkusí s modulárním odolným smartphonem. Zatím na něj vybírá peníze

Jeden z menších čínských výrobců Doogee spustil na Kickstarteru kampaň, na jejímž konci bude obrněný outdoorový smartphone Doogee S90 s podporou několika přídavných modulů, které zařízení přidají nové funkce. Zařízení v rámci kampaně můžete pořídit už za 299 dolarů, dodáno bude v únoru.

Klepněte pro větší obrázek

Po stránce výbavy představuje zařízení spíše vyšší střední třídu s komponentami, které nijak zásadně nevybočují. Nadstandardem je snad jen baterie s kapacitou 5 050 mAh a podpora rychlého 10W bezdrátového dobíjení. Robustní tělo telefonu splňuje normy IP68, IP69K a armádní normu 810G.

Nejzajímavější na telefonu je modulární konstrukce v podobě přídavných zadních krytů. Podobné řešení nabízí např. taktéž outdoorově laděný Land Rover Explore. Moduly přidají telefonu Doogee S90 funkci powerbanky (dalších 5 000 mAh), herního ovladače, vysílačky a pokročilého fotoaparátu Night Vision. Moduly se prodávají zvlášť nebo jako součásti sady s mobilem a stojí od 30 do 60 dolarů.

Doogee S90 s přídavnými moduly na produktovém videu:

Diskuze (2) Další článek: Huawei Mate 20 Pro v testu DxOMark na špici. Svého předchůdce ale nepřekonal

Témata článku: Doogee, , , , , , , , , , , , Armádní norma, SMA, Telefon, Podobné řešení, Nová funkce, Night Vision, Dolar, Herní ovladač, Produktové video, Čínský výrobce, Modulární konstrukce, Přídavný modul, Norma