Nejlepší doplňky z Ikea a Lidlu pro mobily a tablety. Přijdou na pár korun

  • Vybrali jsme 10 nejzajímavějších doplňků z Lidlu a IKEA
  • Cena všech produktů se vejde pod 200 Kč
  • Je vidět, že kvalitní značkové zboží nemusí být přehnaně drahé

Nakupovat příslušenství a doplňky k mobilním telefonům nemusíte jen u prodejců mobilů a spotřební elektroniky. Zajímavé produkty za mnohdy atraktivnější ceny nabízejí i další obchodní řetězce. Dnes se podíváme na nabídky Lidlu a IKEA, ze kterých jsme vybrali od každého po pěti položkách.

CRIVIT Pouzdro na mobilní telefon na kolo

Jezdíte na kole podle navigace nebo si měříte sportovní aktivity pomocí mobilu? Pak patrně řešíte otázku, kam telefon umístit, abyste na něj viděli, ale aby nebyl vystaven prachu či dešti. Možnou odpovědí je pouzdro, které nabízí Lidl ve svém e-shopu.

Klepněte pro větší obrázek CRIVIT Pouzdro na mobilní telefon na kolo

Pouzdro na mobilní telefon s rozměry do cca 158 × 80 milimetrů od privátní značky Crivit je navrženo tak, aby poskytovalo bezpečné a stabilní uchycení zařízení během jízdy na kole. Díky pevnému uchycení na řídítkách si můžete být jisti, že telefon zůstane na místě i při jízdě po nerovném terénu.

Pouzdro, chrání telefon před prachem, deštěm a dalšími nepříznivými vlivy, takže zůstane v suchu a bezpečí, i když vás překvapí náhlá přeháňka. Vrchní část je průhledná a umožňuje pohodlné ovládání telefonu bez nutnosti vyndávat ho z pouzdra.

  • Kde lze zakoupit: Lidl
  • Cena: 129,90 Kč
Diskuze (13) Další článek: OnePlus Nord CE4 Lite. Sympatická střední třída s povedeným designem jde do českých obchodů

Témata článku: , , , , Nabíječka, Telefon, Stark, Pouzdro, Tronic, Držák, USB, Mobilní telefon, Kabel,