Drahá sluchátka Apple AirPods Max mají bizarní problém. Kondenzuje v nich voda

Na sluchátka Apple AirPods Max se už od premiéry snáší kritika za vysokou cenu, nemožnost je vypnout a nešťastně řešené pouzdro, které chrání pouze část sluchátek. Po pár týdnech si začli uživatelé stěžovat na další a značně kuriózní problém.

V náušnících po delším nošení kondenzuje voda. Ta se pak hromadí blízko měničů a senzorů, což působí problémy, v několika konkrétních případech lidé zmiňují nefukční potlačení hluku. Každopádně voda zde není vítaná, sluchátka nemají žádnou certifikaci voděodolnosti a její dlouhodobá přítomnost může způsobit korozi.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
AirPods Max to schytaly i za pouzdro, které vypadá jako něco mezi kabelkou a podprsenkou...

Zatím není jasné, co je důvodem problému a Apple se zatím nevyjádřil. Důvodem může být použití hliníku tam, kde většina výrobců používá plast. Problémy hlásí čím dál více lidí, takže bude zajímavé sledovat, jak se k věci postaví výrobce.

Zdroj: Twitter

Diskuze (101) Další článek: Týden mobilně 563: Věštíme trendy pro rok 2021

Témata článku: Apple, iOS, Bezdrátová sluchátka, AirPods, Hliník, Twitter, Sluchátka, Zcela bezdrátová sluchátka, ANC, Problém, AirPods Max, Kabelka, Hluk, Sluchátko, Voda, Pouzdro, Pro +, Kritika, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz