Edge of Fire a balík retro her (mobilní hry)

Poslední ráno války. Vítr přivání chlad, kouř z ohňů a nářek nepřátel. Sbírka 15 v 1 obsahuje tanky i závody, dokonce i dva nové dynamické skiny.

Vyzkoušejte zábavné mobilní hry a odreagujte se při hraní těchto titulů: akční válečné bojovky Edge of Fire, legendární střílečky Rainbow Invaders, balíku 15 nejrůznějších logických her Retro Games 3 a už třetím lámáním hlav nad úkoly Dr. Kawashimy. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


Edge of Fire

Druhá světová válka patří mezi neustále omílané téma ve hrách, přesto jakoby přitahovala nové hráče a davy lidí, kteří se chtějí zapojit do osvobozování Evropy od nacistického teroru. Edge of Fire je přesně ten typ stříleček, kterou musíte projet od začátku do konce bez vydechnutí. Strhující akční podívaná se střídá s chvílemi neobyčejného herního opojení ze stovek mrtvých nepřátel a potřebujete ještě víc. Jednoduchý princip, který vás posadí do různorodých scén válečné Evropy, je vsutku efektivní záležitostí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na začátku každé mise se objevíte v určitém prostředí a musíte se vyhýbat nepřátelským střelám a dalším kulkám od vojáků nebo bossů, kteří na vás chrlí válečný oheň z různých zabarikádovaných koutů mapy, takže se ani vlastně nepohybujete a jen se soustředíte na přesně zamířené dávky z vašeho samopalu. Edge of Fire je také pastva pro oči. Realistické grafické zpracování se opravdu povedlo. Hlavní hrdina se se svými nepřáteli nemazlí. Zbrojní arzenál je vskutku velký a během akce ochutnáte také sílu napalmu a dalších zbraní hromadného ničení. Edge of Fire je zkrátka parádní střílečka, která vás chytne a jen tak nepustí.

Edge of Fire (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HNQBL na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Rainbow Invaders

Jedna z nejznámějších her všech dob, která spatřila světlo světa snad na všem na čem se dá hrát, přišla konečně na mobilní telefony a to hned v kompletně novém kabátku! Vaším úkolem je sestřelit co možná nejvíc nepřátel bušením do horké klávesnice ‘5’. Samozřejmě vývojáři si dali záležet, aby přinesli starý dobrý hit z konzolí a herních automatů a zároveň něco nového, a tak vznikli pohádkoví Rainbow Invaders. Co mají emzáci z kostiček společného s pohádkou?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Noví Invaders doslova hrají barvami, a tak během neustálého kmitání z jedné strany na druhou narazíte na poměrně barevné spektrum nepřátel a krásné duhové pozadí. Hlavním rozdílem oproti ostatním verzím je, že se příšerky pohybují rychleji vertikálně i horizontálně, takže někdy máte, co dělat, abyste je všechny zneškodnili, nebo si ukořistili nějaký ten bonus. Celkově se nejedná o nic revolučního, i když RainBow Invaders stále nabízejí solidní porci zábavy v podobě kdysi slavného hitu.

Rainbow Invaders (arkáda):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HUFWS na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Retro games 3: 15 in 1 Hot Pack

Další pořádný balík různých logických her, které oživí váš mobilní telefon. Pokud něco opravdu miluji na mobilních hrách, tak nadupané balíky, ve kterých se soustředí snad všechno to, co mělo někdy nějaký úspěch. Retro games obsahují nový set opravdu klasických her jako Tetris. Tahle legendární hříčka patří vůbec mezi veterány herní zábavy, a tak není divu, že ve sbírce nechybí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Na Retro Games je zajímavé, že ačkoliv nabízí 15 různých modifikací logických her, tak všechno je stereotypně složené z kostiček. Nejpřirozeněji do toho samozřejmě zapadá Tetris. Další hry, ve kterých sestřelujete kosmické lodě, nebo ujíždíte světelnou rychlostí jako o závod a překonáváte překážky už bohužel moc zábavy nepřinesou. Celkem kvalitní hratelnost se tak střídá s chvílemi naprosté nudy, kterou nezachrání ani střídající se dynamické skiny.

Retro games 3: 15 in 1 Hot Pack (arkády):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HLACS na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Brain Exercise 3 with Dr. Kawashima

V Japonsku již legendární Dr. Kawashima, který se proslavil hlavně díky konzoli Nintendo DS, přišel v pokračování i na mobilní telefony. Hra proklamuje, že vás doopravdy naučí procvičovat naše logické myšlení a různé oblasti přirozených logických schopností. Jako jedna z mála her byla také testována v opravdové laboratoři, kde testeři měli na hlavě všemožné senzory, které monitorovaly aktivitu určitých částí mozku při hraní na mobilním telefonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Nová sbírka vás tak doslova zavalí zábavnými mini-hrami, ve kterých se snažíte co nejrychleji splnit úkoly. I když se hra na první pohled zdá jako úplně jednoduchá záležitost pro malé děti, tak se nenechte zmást! V některých levelech budete totiž mít určitě problémy. Hra tak stále nabízí nové možnosti a znovu se k ní budete vracet, abyste pokořili předešlé nezdary.

Brain Exercise 3 with Dr. Kawashima (logická):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HCQSN na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Diskuze (3) Další článek: Nexus One: týden se supertelefonem (video)

Témata článku: Retro, Mobilní hry, Hry, Edge, Edge +, Dav lidí, Arkáda, Veterán, Nový set, Bali, Pořádný balík, Jednoduchá záležitost, Balík, A/B, Ničení, Kvalitní hra, Barevné spektrum, Střela, MOBI, Hlavní hrdina, Mobil, Anglická verze, Vybraná hraSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Qualcomm QRD jsou telefony, které jste nikdy neviděli. Stojí tisíce dolarů, přesto si je nemůžete koupit

Qualcomm QRD jsou telefony, které jste nikdy neviděli. Stojí tisíce dolarů, přesto si je nemůžete koupit

** Nabízí ty nejmodernější technologie a cenou předčí nejdražší telefony ** Přesto si je nekoupíte a zřejmě byste ani nechtělo ** Toto jsou referenční telefony Qualcomm QRD

Martin Miksa
SnapdragonQualcommSmartphony
„Je to ještě dostupné?“ Anatomie jednoduchého podvodu, který nepoznáte ani podle špatné češtiny

„Je to ještě dostupné?“ Anatomie jednoduchého podvodu, který nepoznáte ani podle špatné češtiny

Scénář je jednoduchý – máte něco, co už nepotřebujete a chcete to prodat. Místo přivýdělku ale přijdete o všechny peníze na účtu. Varovných signálů, které k tomu vedly, přitom bylo opravdu málo.

Adam Kos
Podvod
10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy
Satelitní komunikace je v módě. Garmin inReach Messenger pošle textovku i z těch nejodlehlejších končin světa

Satelitní komunikace je v módě. Garmin inReach Messenger pošle textovku i z těch nejodlehlejších končin světa

** Satelitní komunikaci nemusí mít přímo váš telefon ** Bohatě si vystačíte s doplňkovou krabičkou ** Ta od Garminu vás nenechá ve štychu kdekoliv na světě

Martin Chroust
SatelitKonektivitaGarmin
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
E3 se v příštím roce hodlá vrátit v plné síle. Pořadatelé oznámili data a strukturu celé akce

E3 se v příštím roce hodlá vrátit v plné síle. Pořadatelé oznámili data a strukturu celé akce

Vedle Summer Game Festu nás příští léto čeká další tradiční velká akce.

Martin Nahodil
OznámeníE3
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Výrobci upouštějí od testování v Dxomark. Pokud nemá telefon šanci na první místo, nestojí to za to

Výrobci upouštějí od testování v Dxomark. Pokud nemá telefon šanci na první místo, nestojí to za to

** Mobilní výrobci přestali Dxomarku posílat telefony na testování ** Výsledky DXO se stále používají, tak v čem je problém? ** Pokud nemá telefon šanci na první místo, testování se nevyplatí

Martin Chroust
FotomobilyDxOMarkFocení mobilem
Google už nevydržel čekat. Kompletně odhalil design a barevné varianty hodinek Pixel Watch

Google už nevydržel čekat. Kompletně odhalil design a barevné varianty hodinek Pixel Watch

** Hodinky Pixel Watch se ukazují v celé své kráse ** Displej bude krýt Gorilla Glass zatím neznámé generace ** Pásky rozhodně nebudou univerzální

Martin Chroust
Pixel WatchChytré hodinky
15 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

15 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme 15 tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián
Mapy.czMapyTipy
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
Recenze mobilní hry The Walking Dead: All-Stars. Další křeč dříve úspěšné značky

Recenze mobilní hry The Walking Dead: All-Stars. Další křeč dříve úspěšné značky

Co takhle pokosit nekonečné vlny nemrtvých? V této hře budete mít možnost, ale příliš zábavy si neužijete.

Michal Maliarov
Mobilní hryRecenzeLogické