Elegantní verze hodinek Huawei Watch Fit s nerezovým šasi už je v prodeji

Huawei představil zhruba před dvěma měsíci vylepšenou edici chytrých hodinek Watch Fit. Edice nazvaná Huawei Watch Fit Elegant přináší místo původního plastového těla šasi z nerezové oceli, displej s povrchem z leštěného skla a řemínky vyrobené z elastičtějšího druhu plastu. Tento materiál zvaný fluoroelastomer má být odolnější proti teplu, vlhkosti i deformaci.

Nová edice hodinek je v prodeji ve verzi s černým páskem a stříbrným tělem nebo bílým páskem a zlatým šasi za 2 999 Kč. Původní základní verze (Active Edition) zůstává nadále v prodeji ve čtyřech barvách a stojí 1 699 Kč.

Funkčně se edice Elegant od starších Active neliší. Hodinky obsahují obdélníkový dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,64 palce. Společně s jediným bočním tlačítkem je displej hlavním ovládacím prvkem hodinek. Na displeji lze nastavit nespočet virtuálních ciferníků nebo jako pozadí použít jakoukoli vlastní fotografii.

Watch Fit Elegant běží na čipsetu Kirin A1, slibují okolo 10 dní výdrže na jedno nabití i při zapnutém sledování srdeční frekvence a kvality spánku. Součástí výbavy je vestavěná GPS, kontinuální měření srdečního tepu a okysličení krve, monitoring spánku či téměř sto různých cvičení. K ukládání naměřených hodnot slouží aplikace Huawei Health běžící na spárovaném telefonu.

Představení hodinek Huawei Watch Fit (Active Edition):

Diskuze (3) Další článek: Zenfone 8 Flip a jeho malý bráška. Asus vrací do hry kompaktní top model

Témata článku: Huawei, Chytré hodinky, Nákup a ceny, Hodinky, GPS, Smartwatch, Nositelnosti, F +, Verze, Huawei Health, Šasi, Edice, FIT, Active Edition, Watch Fit, Huawei Watch Fit, Prodej, Watch Fit Elegant, Pro +, Displej, Chytré hodinky na Heureka.cz