Emea: do vlastní sítě neomezeně za 50 Kč

Jméno Emea není mobilmaniakům neznámé, dříve „šedý“ virtuál má nyní nabídku veřejnou. Nabízí čtyři tarify plus příslib individuální nabídky.
Emea: do vlastní sítě neomezeně za 50 Kč

Společnost Emea působí na českém trhu už řadu let, dříve jako tzv. šedý virtuál, nyní svou nabídku mobilních služeb nabízí zcela veřejně. Pro zákazníky poptávající mobilní služby nabízí Emea čtyři tarify, jeden „nulový“ bez jednotek, další tři se liší počtem volných minut. Virtuál však na svých webových stránkách slibuje i sestavení individuální nabídky na míru. U všech tarifů nabízí Emea volání v rámci vlastní sítě zdarma za příplatek 50 Kč (79 Kč u tarifu Start). V rámci balíčku lze dokoupit SMS i data.

Ceník mobilních tarifů Emea:

TarifStartAktiv 30Aktiv 60Aktiv 120
paušál0 Kč49 Kč99 Kč199 Kč
volné jednotky-30 min.60 min.120 min.
volání v síti EMEA2,40 Kč0,70 Kč
volání do ostatních sítí2,40 Kč2 Kč
SMS1,40 Kč1,40 Kč
neomezené volání v síti EMEA79 Kč50 Kč
*účtování hovorů 60+1

Balíčky a data:

SMS balíčky ke všem tarifůmcena
50 SMS50 Kč
100 SMS90 Kč
250 SMS200 Kč
Klepněte pro větší obrázek
Aktuální nabídka datových balíčků (obr.: emea.cz)

A nyní pozor, na rozdíl od mateřské sítě drží Emea slušných 200 kb/s po vyčerpání měsíčního objemu datového balíčku (FUP). Další výhodou je, že omezení se dotkne jen downloadu, pro upload se rychlost nesnižuje.

Z dalších poplatků jistě potěší 1 Kč za aktivaci nového či přeneseného čísla. Ovšem pozor na ztrátu, blokace SIM vyjde 350 Kč, výměna poškozené či ztracené karty na 250 Kč. Papírové vyúčtování je zdarma, ale jen pro firemní zákazníky, pro domácnosti je za 30 Kč. Ceník služeb a všeobecné podmínky najdete hezky pohromadě zde.

Emea se profiluje jako poskytovatel komplexních hlasových a datových telekomunikačních služeb zahrnující mobilní volání, pevné linky, internetovou telefonii založenou na SIP protokolu (VoIP), audio-video konferenční hovory a on-line konference. Mobilní služby provozuje v síti O2, více informací najdete na jejich internetových stránkách.

Diskuze (44) Další článek: Samsung chystá Ativ SE, časem by se mohl dostat i do Evropy

Témata článku: Nákup a ceny, Virtuální operátoři, Hospodaření a finance, Sít, NeoNokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy