Eurotel a T-Mobile rozdávají tisíce volných minut zdarma

Eurotel připravil pro nové zákazníky lákavou akci, ve které přidává až 300 volných minut měsíčně po dobu dvou let. Zjistili jsme, že T-Mobile chystá protiúder. Stávajícím zákazníkům bude rozdávat balíčky až se šesti tisíci volnými minutami.
Eurotel a T-Mobile rozdávají tisíce volných minut zdarma

Eurotel: volné minuty navíc každý měsíc

Eurotel chce získat nové zákazníky a připravil pro ně lákavou akci. Kromě nové služby Eurotel Spolu, ve které nabízí slevu 25 % na volání mezi přáteli, nabízí novým paušálním zákazníkům volné minuty navíc pro volání do všech sítí. Akce platí do 31. října 2005.

Zákazník získává nárok na volné minuty, pokud si aktivuje nové telefonní číslo s některým ze zvýhodněných tarifů Max. Jinými slovy to také znamená, že se smluvně operátorovi zaváže k využívání jeho služeb po dobu dvou let a nebude mít nárok na dotovaný telefon. Nabídku nelze využít k aktivaci nového telefonního čísla se standardními tarify a se speciálními tarify Eurotel Individiual, Eurotel Start, Eurotel Pohoda ani k datovým tarifům.

V následující tabulce je uvedeno, kolik volných minut dostanete ke každému tarifu. Připomínám, že se jedná o volné minuty pro volání do všech sítí v rámci ČR, mimo linky zpoplatněné zvláštní sazbou. U vyšších tarifů budou dostávat zákazníci volné minuty navíc po dobu dvou let, u nižších pouze jeden rok.

Tarif volné minuty
měsíčně navíc
doba platnosti volných minuty
navíc celkem
Diamant Max 300 2 roky 7 200
Platinum Max 250 2 roky 6 000
Gold Max 200 2 roky 4 800
Silver Max 30 1 rok 360
Bronz Max 15 1 rok 180
SMS Max 15 1 rok 180

Volné minuty navíc lze využít pouze v daném zúčtovacím období a nepřevádí se do dalšího. Pokud zákazník v době čerpání bonusových volných minut změní svůj původní tarif na nižší, ztrácí na nabídku nárok.

T-Mobile: až hodina denně volání zdarma

Oslavy prvenství T-Mobilu jakoby nekončily. Už od včerejška víte, že operátor připravil akci, v jejímž rámci bude svým zákazníkům účtovat jen každou druhou odeslanou SMS. Navíc jsme zjistili, že se chystá i něco dalšího. Informace o této nové nabídce nejsou oficiální, máme ale dobrý důvod jim věřit.

Akce bude zřejmě určena jen stávajícím zákazníkům, kteří prodlouží svoji smlouvu na dobu určitou. Odměnou jim bude velký balík volných minut pro volání do vlastní nebo pevné sítě. Počet volných minut je závislý na tarifu, bude se jednat o desetinásobek běžného měsíčního objemu volných minut. Limit pro čerpání tohoto volného volání jsou tři měsíce.

Má to však háček. Akce je totiž určena pouze pro tarify T250 a T600, včetně zvýhodnění HIT, dále pro e250+50 a starší tarify Tarif 200 a Tarif 400, rovněž včetně zvýhodnění HIT. Balík volných minut je pak ale dosti objemný. Jednoduchým přepočtem lze zjistit, že s tarify T400 a T600 získáte přes hodinu volného volání každý den po dobu tří měsíců. Ovšem pouze do vlastní nebo pevné sítě.

Tarif

volné minuty navíc

doba použitelnosti

T250, T250 HIT, e250+50
Tarif 200, Tarif 200 HIT

2 500

3 měsíce

T600, T600 HIT
Tarif 400, Tarif 400 HIT

6 000

3 měsíce

Na vypotřebování bonusových volných minut má zákazník tři měsíce, všechny ale může provolat třeba hned první měsíc. Po vyčerpání nebo uplynutí tříměsíční lhůty je příděl volných minut standardní, podle tarifu.

Akce bude platit automaticky, nebude ji nutné nijak aktivovat a operátor nebude vyžadovat ani žádný poplatek. Při následném převodu smlouvy nebo změně tarifu na nižší ztrácí zákazník na volné jednotky nárok. Nabídka by měla platit v období 1. 9.–31. 10. 2005.

(Ale ještě jednou: tohle je zatím neoficiální.)

Diskuze (33) Další článek: Yakumo DeltaX: kapesní počítač s navigací (recenze)

Témata článku: Operátoři, O2, T-Mobile, EU, Zdarma, Žďár, Eurotel Start, Euro, Mobil, MOBI, Min, Tis, Tisíc, T - Mobil, Velký balík


Určitě si přečtěte