Eurotel Benefit: k novému telefonu levněji a rychleji

Získat nový telefon ze speciální nabídky lze nyní s nižším počtem Benefit bodů. Nově můžete využít i darované Benefit body. Objasníme vám, jak na to a také jak on-line dobít kredit Go.

Věrnostní program Eurotel Benefit doznal počátkem května několika zásadních změn. Stručně řečeno - většinou ku prospěchu zákazníka. Asi největší novinkou je možnost získat nový telefon ze speciální nabídky za nižší počet Benefit bodů. Celá finta spočívá v tom, že část ceny uhradíte pomocí Benefit bodů a zbytek doplatíte přímo na prodejně. Svůj vyhlédnutý telefon tak hlavně můžete získat za zajímavé ceny a podstatně rychleji než v případě střádání Benefit bodů až do plné částky.

Klepněte pro větší obrázekDalší podstatnou změnou je novinka, díky níž můžete své bodové konto rozšířit i o darované Benefit body. Výsledkem je opět rychlejší získání nového telefonu. V současné době je množství darovaných bodů omezeno maximálně na 5 tisíc bodů.

Jak získat nový telefon z Benefit nabídky?

Nejprve si zjistěte výši vašeho Benefit konta (například zde). Poté si vyhlédnutý telefon ze speciální nabídky objednejte pomocí jednoho ze čtyř způsobů – zákaznická linka *11, pošta, fax, e-mail. Poté už následuje cesta na prodejnu, kde použijete finanční poukázku, která vám bude odečtena z ceny telefonu. Prodejny s on-line připojením lze navštívit i bez poukázky. 

Poslední z novinek týkající se programu Benefit se vztahuje ke službě Go. Od 1. května lze dobíjet kredit jakéhokoli mobilního telefonu Go pomocí Benefit bodů, a to bez čekání na poukázku a bez kupónu. Tedy on-line. Cesty k on-line nabití jsou opět čtyři – zmíněné v předchozím odstavci.

Jak se stát členem věrnostního programu Benefit?

Členem se stává každý, kdo během tří po sobě jdoucích zúčtovacích obdobích provolá alespoň padesát minut měsíčně. Poté již s každým dalším zavoláním zvyšujete svůj obnos ve virtuálním Benefit kontu. Detailní návod pro využití všech výhod programu Eurotel Benefit naleznete zde.

Váš názor Další článek: Opera: recenze nejlepšího prohlížeče pro Nokie 7650/3650

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Nov, Telefon, Benefit, Zákaznická linka, Euro