Eurotel MMS Pohled: pošlete si tištěný pohled z prázdnin

Eurotel dnes spustil přinejmenším zajímavou službu, díky níž můžete obrázek, který jste vyfotili telefonem s podporou MMS, odeslat jako tištěný pohled. Funguje to naprosto jednoduše.
Eurotel MMS Pohled: pošlete si tištěný pohled z prázdnin

Ač to na první pohled vypadá podivně, ve skutečnosti je to velmi jednoduché. Svým MMS telefonem, kde si kvalitu obrázků nastavíte na maximum (aby tištěný pohled byl co nejhezčí), vyfotíte obrázek z dovolené (nebo odkudkoliv jinud). Do textu, kam můžete psát, pokud to mobil umožňuje, i s diakritikou, napíšete adresu oddělenou hvězdičkami, poté předmět (který se objeví na lícové straně pohlednice) a samotný text.

Takto vytvořenou MMS pošlete na číslo 999 505, číslo je funkční i ze zahraničí; MMS pohlednice lze posílat odkudkoliv, kde funguje MMS roaming. Vzápětí obdržíte potvrzující SMS s poštovní adresou, kterou jste uvedli do pohlednice, a dotazem, zda je adresa v pořádku. Pokud ne, máte hodinu na to, abyste odpověděli a případně adresu opravili.

Poté je pohlednice zpracována, vytištěna a předána poště. Byla by hezká představa ruční práce, kdy by houf sekretářek opisoval texty a tiskl obrázky, vše je ale automatické. Font textu je psaný, úhledný - viz obrázky. Po kontrole, že je pohled dobře vytištěn, odchází na poštu a je odeslán. Do 48 hodin by pak měl být u adresáta.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Takto budou vypadat pohlednice...

Cena za jednu MMS pohlednici je 19,90 Kč včetně DPH plus cena odeslání MMS zprávy 9,50 Kč (pro Go zákazníky s DPH, pro tarifní zákazníky bez DPH). Cena je shodná pro posílání z České republiky i ze zahraničí. V současné době je možné poslat MMS pohled celkem z 37 zemí světa.

Diskuze (19) Další článek: Nové příslušenství od Nokie: pro každého něco

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Pohled, Euro, MMSNokia 3310 volá a teď i chutná. Největší mobilní legenda jako dort k 5. výročí oživené značky

Nokia 3310 volá a teď i chutná. Největší mobilní legenda jako dort k 5. výročí oživené značky

** Výrobce Nokií, společnost HMD Global, slaví 5 let ** Výročí si připomíná dortíky s podobou Nokie 3310 (2017) ** Přidáváme ohlédnutí za pětiletým fungováním firmy

Jan Láska
RetroHMD Global
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Signál, který měl přijít, nepřišel. Hubblův dalekohled je už dva týdny off-line

Signál, který měl přijít, nepřišel. Hubblův dalekohled je už dva týdny off-line

** Hubblův kosmický dalekohled už více než dva týdny nefunguje ** Příčinou je problém s počítačem užitečného zatížení, ale skutečný problém může být jinde ** Hubblův dalekohled je ve vesmíru 31 let

Petr Kubala
HubbleNASAVesmír
Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Martin Nahodil
Agenda