Eurotel nabízí aktivaci za pouhou korunu

Během prázdnin lze s Eurotelem výrazně ušetřit. Můžete získat aktivaci za korunu, zdarma dva paušály a zlaté číslo. Pokud navíc přivedete nové zákazníky, můžete mít až 180 minut zdarma. Akce je časově omezena.
Eurotel nabízí aktivaci za pouhou korunu

Stará SIM umí nové kousky

Od včerejšího dne až do konce září můžete využít nabídky Eurotelu a aktivovat si 32 kB Eurotel SIM kartu podporující GSM banking. Na prodejně Eurotelu si tedy vyberete jeden z nabízených tarifů a dostanete zmíněnou 32 kB SIM kartu. Odměnou pro vás bude poplatek jen 1 Kč a balíček nezanedbatelných výhod.

Získáte dva měsíční paušály zdarma. Ty získáte formou slevy po uplynutí dvou zúčtovacích období. Výše slevy se odvíjí od hodnoty aktivovaného paušálu.

Navíc si můžete zvolit telefonní číslo ze seznamu zlatých čísel, za které nezaplatíte ani korunu. To je výhodné, neboť standardní poplatek za „zlaté číslo“ je běžně pět tisíc korun.

Další výhodu představuje možnost získat malou Go sadu za 95 Kč s kreditem 50 Kč. Sada obsahuje novou Go SIM kartu Smart (64 kB). O té jsme více psali zde.

Poslední drobností, kterou získáte k aktivaci SIM karty, je možnost bezplatně využít START balíček, jehož běžná hodnota je 800 Kč.

Start balíček obsahuje:

  • 20 volných MMS zpráv
  • 20 volných WAP minut
  • 20 volných minut pro volání na Eurotel Asistent
  • 20 volných minut pro volání na Hlasovou schránku
  • 1 MB GPRS

Poznámka: Všechny aktivované SIM karty budou mít blokované odchozí mezinárodní hovory. Aktivace této služby je možná pouze složením standardní vratné zálohy 4999 Kč.

Bližší informace naleznete na stránkách Eurotelu.

Hon na další ovečky Eurotelu

Klepněte pro větší obrázekV období letních prázdnin můžete využít další hru, tentokrát trochu bojovnější, a získat několik desítek volných minut na volání. Jejich počet závisí na vaší šikovnosti.

Ve svém měsíčním vyúčtování naleznete dva přiložené kupóny. Teď je zbývá přimět jednoho až dva z vašich známých, aby se dobrovolně staly zákazníky Eurotelu a máte vyhráno. Vezmete kupóny a budoucí uživatele sítě Eurotel a zamíříte s nimi do nejbližší značkové prodejny Eurotel. Pokud se vám to podaří, vydělá na tom každý z vás.

Vy získáte

Pokud seženete pro Eurotel jednoho, můžete po dobu tří měsíců čerpat vždy po třiceti volných minutách. Když však získáte ještě druhého zákazníka, vaše odměna se zdvojnásobí a budete po dobu tří měsíců čerpat dohromady ze 180 minut. Volné minuty budou přiděleny od prvního dne následujícího zúčtovacího období a můžete je čerpat až po provolání minut z paušálu, který používáte.

On získá

Pokud podepíše s Eurotelem smlouvu na 24 měsíců, obdrží 32 kB SIM kartu za snížený aktivační poplatek 1044,75 Kč.

Bližší informace poskytnou stránky operátora.

Diskuze (33) Další článek: Jedeme s mobilem do Německa (téma týdne)

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Akt, EuroEvropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

** Česko „kraluje“ žebříčku zemí s nejdražšími mobilními službami ** Evropská komise srovnala ceny ve všech 27 zemích EU ** Když se nepočítají neomezené tarify, vychází nabídky našich operátorů katastrofálně

Jan Láska
Předražené službyEvropská komiseTarify a mobilní služby
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid
Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

** Android 12 je zatím graficky i funkčně nejjednotnější verze ** Vylepšuje zejména soukromí a práci s oprávněním aplikací ** Na jiných telefonech než Pixelech bude zážitek odlišný

Vladislav Kluska
Material YouAndroid 12Google
Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny