Eurotel v květnu spustí rychlá data CDMA (přehled bleskovek)

T-Mobile spustil komerční provoz WiFi - Eurotel prodává Sony Ericsson T630 a Alcatel 735i - Ericsson chce Nokii překazit ovládnutí Symbianu - Motorola prozradila cenu modelů MPx a MPx100 - Letos se objeví čtyřicet nových Nokií.
Eurotel v květnu spustí rychlá data CDMA (přehled bleskovek)

Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled bleskovek uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

Eurotel v květnu spustí rychlá data CDMA
Eurotel na květen chystá uvedení služby pro rychlé datové přenosy prostřednictvím technologie CDMA 450, která poběží na staré síti Tip (NMT).

T-Mobile spustil komerční provoz služby HotSpot (Wi-Fi)
T-Mobile dnes zahájil komerční provoz služby HotSpot, kterou si zákazníci mohli vyzkoušet již od poloviny loňského roku. Tento vysokorychlostní a zároveň pohodlný přístup k internetu je založen na bezdrátovém připojení.

Eurotel prodává Sony Ericsson T630 a Alcatel 735i
Eurotel začal prodávat Sony Ericsson T630. Podle všeho se jedná o světlé provedení, jeho cena je 10 995 Kč, ve zvýhodněné nabídce potom 5 995 Kč.

Kterak zloděj Siemensu SX1 s GPS daleko nedošel
Na tuto pikantní historku před chvílí upozornil Marigold a nemohu ji nechat bez povšimnutí. Na cebitovém stánku Siemensu kdosi odcizil koncept Siemensu SX1, který byl vybaven navigační technologií GPS.

Ericsson chce Nokii překazit ovládnutí Symbianu
O záměru Nokie koupit podíl Psionu ve sdružení Symbian jsme napsali už několik článků. Nyní se však ozval Ericsson, který by chtěl využít svého práva rovněž navýšit podíl a zabránit Nokii v získání většiny.

Motorola prozradila cenu modelů MPx a MPx100
Motorola zverejnila v tlačovej správe ceny pre európsky trh pre tieto dve zariadenia. Komunikátor Motorola MPx by sa mala predávať za cenu 749 euro, čo by bolo v prepočte tesne pod 24 tisíc Kč.

Eurotel postaví síť CDMA 450 s Nortel Networks
Praha, spol. s r.o., největší poskytovatel bezdrátových hlasových a datových služeb v České republice, si vybral společnost Nortel Network.

Do katalogu mobilů jsme přidali Nokii 6230
katalogu mobilů nyní najdete novou Nokii 6230, která se už brzy začne prodávat. Podle reakcí v diskusích i z dotazů, které nám chodí e-mailem, je vidět, že se na telefon opravdu hodně čeká.

Letos se objeví čtyřicet nových Nokií
Šéf Nokie Jorma Ollila dnes prohlásil, že společnost v letošním roce uvede kolem čtyřiceti nových mobilních telefonů. Počet novinek by tak měl být podobný jako v loňském roce.

Nová N-Gage: 14. dubna?
Nokia rozeslala zástupcům herních médií pozvánku na novinářské setkání, které se koná 14. dubna v Londýně.

Oficiální ICQ pro Series 60 je bohužel placené
America Online nabízí ICQ pro chytré telefony řady Series 60. Tentokrát se nejedná o žádný program třetí strany, který se napojuje na ICQ servery, ale o oficiální verzi přímo od výrobce.

Nové mobily Nokia pro Asii
Nokia představila tři mobilní telefony určené pro sítě CDMA. U nás je sice nebude možné používat, vypadají ale zajímavě.

Autorizovaný servis Febra Servis končí
Společnost Febra Servis, která je autorizovaným servisem pro mobilní telefony Alcatel, Nokia, Panasonic a Philips, končí k 31. březnu svoji činnost.

Czech On Line chce CDMA – od Eurotelu
Společnost Czech On Line včera požádala Eurotel o zpřístupnění vysokorychlostního internetu pomocí technologie CDMA na velkoobchodním základu.

Eurotel a Telecom chtějí propojit značkové prodejny
Český Telecom a Eurotel se chystají propojit sítě svých značkových prodejen. V prodejnách Telecomu mají být k dostání mobily a služby Eurotelu. Naopak Eurotel má nabízet služby Telecomu.

Průzkum: lidé nejvíce věří Nokii
Vydavatelství Reader´s Digest uskutečnilo už počtvrté velký průzkum, který měl za cíl posoudit důvěru občanů k různým značkám či institucím.

Orange chce Slováky naučit používat mobil
Společnost Orange Slovensko přichází s novou strategií, která má za úkol vzdělávat vlastní zákazníky. To bude podpořeno komunikační kampaní s heslem "Naozaj nemáte viac možností?".

Nejlevnější předplacená sada: Siemens A55 v Go
Eurotel ode dneška snížil cenu předplacené sady s mobilním telefonem Siemens A55. Původní cena 2 745 Kč klesla o pět set korun na současnou hodnotu 2 245 Kč.

Váš názor Další článek: Moře novinek od Samsungu (přehled článků)

Témata článku: EU, Ostatní, CDMA, Nokia N-Gage, Siemens A55, Sony Ericsson T630, Pře, Předplacená sada, Přehled, BLE, Rychlá, Data, #cd, Euro, Blesk


Určitě si přečtěte