Evolveo má hloupý telefon s chytrým stojánkem. Senioři ho tak snadno nezašantročí

Evolveo představilo nový tlačítkový telefon EasyPhone EG určeným pro seniory se šikovným příslušenstvím. Jedná se o chytrý stojánek, který slouží jednak k dobíjení telefonu, ale také k jeho snadnému nalezení, pokud jej uživatel někam odloží. Stačí jen stisknout velké tlačítko ma stojánku a ten aktivuje vyzvánění ztraceného telefonu.

Telefon je přizpůsoben pro starší uživatele, takže má oddělená tlačítka s velkými písmeny pro snazší ovládání, kovovou čelní stranu pro vyšší odolnost a nechybí i SOS tlačítko na zádech pro snadnou lokalizaci. Po jeho stisku totiž začne hne vytáčet předvolené nouzové kontakty a odešle jim zprávou informace o poloze, k čemuž využívá data z GSM sítě.

Evolveo EasyPhone EG má 2,4“ displej, základní VGA fotoaparát s funkcí lupy a výhodou je integrovaný tuner FM rádia, pokud uživatel nevyužije integrovaný přehrávač hudby z lokální paměti či microSD karty. V obou případech ale uživatel ocení i hlasitý repráček. Telefon se v ČR prodává za cenu 990 Kč.

I „hloupé” produkty mohou být drahé:

 

Evolveo EasyPhone EG Evolveo EasyPhone EG
nabízí 4 obchody za ceny od 989 Kč na HLEDEJCENY.cz
Porovnat ceny
hce counter
Váš názor Další článek: O2 pustí 5G také do studentských tarifů. Rychlost přenosu u neomezeného navýší na dvojnásobek

Témata článku: Evolveo, Fotoaparát, Telefony, Příslušenství, Chytré věci, Pro seniory, Senior, GSM síť, Tlačítko, Česká republika, Uživatelé, Stojánek, Sos, TelefonJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

** Poradíme, jak řešit problémy s rychlostí bezdrátového připojení ** Ukážeme, jak najít nejvhodnější Wi-Fi kanál ** Prozradíme, jak prověřit pokrytí prostoru signálem

Karel Kilián
RouterWi-FiTipy
Oldschool hororová střílečka Cultic dorazí na konzole a PC příští rok

Oldschool hororová střílečka Cultic dorazí na konzole a PC příští rok

Devadesátkový nádech slibuje moderní hratelnost a zmrtvýchvstalého detektiva.

Oto Schultz
FPSRetro
Cetin v síti VDSL zrychlí upload na dvojnásobek
Lukáš Václavík
VDSLCETINPřipojení k internetu