Exkluzivně: 26 obrázků nových mobilů Siemens M55 a SL55

Siemens zítra představí dva nové mobilní telefony: M55 a SL55. Už dnes se ale na MobilManii můžete podívat na jejich obrázky.

Siemens na zítřek plánuje představení dvou nových mobilních telefonů. Přesně ve 12.30 budou na stránkách www.siemensmobilelaunch.com uvedeny nové modely M55 a SL55. Již nyní pro vás ale máme exkluzivní obrázky.

Siemens M55

O tomto telefonu zatím nemáme k dispozici podrobnější informace. Siemens ale v základních vlastnostech nevyzdvihuje větší odolnost vůči ostatním mobilů, je proto možné, že novinka přímo nenavazuje na obrněný starší model ME45. Z obrázků to nelze dobře rozeznat, odolnost ale nemůžeme vyloučit.

Na vzhled telefonu si udělejte vlastní názor z obrázků, všimněte si také nového digitálního fotoaparátku ve stylovém „pomačkaném“ designu.

  
Maxiobrázky mají 350 až 530 kB

Siemens M55 je prvním telefonem, který obsahuje aplikaci Cubasis DJ software pro mixování vlastních vyzváněcích melodií. Dodavatelem tohoto softwaru je v hudební branži hodně známá firma Steinberg.

    

Další vlastnosti a funkce: barevný displej (neoficiálně by měl podporovat čtyři tisíce barev), MMS, vícehlasé vyzváněcí melodie, podpora amerických sítí 1 900 MHz.

  

  

Siemens SL55

Tento model není úplnou novinkou, jeho obrázky se na internetu objevují již od loňského podzimu a i Siemensu asi před měsícem oficiálně přiznal, že jej připravuje. Slavnostní uvedení ale bude až zítra.

 
Velikost max. 270 kB

Siemens SL55 bude stylový a opravdu hodně malinký mobilní telefon. Jeho konstrukce dává vzpomenout na starší a docela neznámý model SL10 z roku 1999.

  

   

   

Další informace o Siemensu SL55 najdete v tomto článku.

Diskuze (29) Další článek: První véčko na platformě Smartphone 2002: MiTAC 8380

Témata článku: Siemens, Siemens M55, Siemens SL55, Nový mobil, Obr, Neznámý model, Mobil, Známá firma, Nov, MOBI