Facebook chystá vlastní hodinky. Neobejdou se bez selfie kamerky a tím pádem i výřezu v displeji

Společnost Facebook se před pár dny oficiálně přejmenovala na Meta Platforms s tím, že jeho dalším směrem bude metaverse a virtuální realita. Ostatně již před pár týdny představil vlastní brýle Ray-Ban. Nyní se však v aplikaci k těmto brýlím objevil i další, zatím nepředstavený produkt. Chytré hodinky.

Hodinky mají čtvercový tvar, ovšem s výrazně zaoblenými rohy, kterým mají alespoň z části připomínat hodinky kulaté. Tím nejvíce kontroverzním prvkem na nich ale je výřez pro selfie kamerku. Brýle sice mají vlastní kamerku, ale ta dokáže snímat pouze okolí, tudíž druhá kamerka v hodinkách, která by snímala přímo uživatele brýlí by tak dávala smysl. Hodinky mají podle fotografie vyměnitelný řemínek.

Snímek hodinek zveřejnila agentura Bloomberg s tím, že  jejich uvedení je v plánu na začátek roku 2022. Oficiální termín ale zatím nepadl. Pravděpodobně podle zdrojů webu dojde k jejich opoždění. Facebook však prý pracuje rovnou na třech verzích hodinek a není jisté, zda se právě tato dostane do prodeje. Její přítomnost v aplikaci brýlí tomu však napovídá. Jisté je však to, že firma na vlastních hodinkách opravdu pracuje.

Chytré brýle Ray-Ban od Facebooku:

Diskuze (1) Další článek: Jak u skládaček obejít výřezy a průstřely? Royole neřeklo poslední slovo, u FlexPai 3 vsadí na periskop

Témata článku: , , , , , , , , , Ray-Ban, Výřez, Kamerka, F +, Displej, Bloomberg, Neo +, Pád, ? Displej