Facebook Dating: Tinderu roste velká konkurence, na shodě zájmů nezáleží

Facebook k dnešnímu dni zprovoznil randící službu Facebook Dating, která bude konkurencí ke známému „vyhledávači vztahů“ Tinder. Zřejmou výhodou je to, že nepotřebujete vytvářet žádný speciální účet, stačí využit ten stávající z Facebooku. I když si samozřejmě pro účely hledání známostí můžete založit účet úplně nový. V aplikaci se ukáží další navrhované osoby z vašeho okolí, které se do programu Facebook Dating již zapojili. Nemusíte čekat na shodu zájmů a parametrů, stačí navrhovaným osobám poslat zprávu nebo jim dát Like.

Součástí Facebook Dating jsou i Stories, do služby můžete již nyní importovat vaše Stories z Facebooku, koncem roku přibude i import z Instagramu. A protože je síť Facebooku obřích rozměrů, je možné, že váš životní partner je skryt někde mezi vašimi Facebook přáteli či Instagram Followery. V aplikaci si tak můžete označit potenciální zájem o jinou osobu, a pokud ona udělá to samé, aplikace vám společný zájem jednoho o druhého prozradí, a umožní vám kontaktovat se textově navzájem.

Ukázka služby Facebook Dating:

Facebook Dating je v současné době k dispozici ve 20 zemích světa - v Argentině, Bolívii, Brazílii, Kanadě, Chile, Kolumbii, Ekvádoru, Guayaně, Laosu, Malajsii, Mexiku, Paraguayi, Peru, Singapuru, Surinamu, Thajsku, Uruguayi, Vietnamu, v USA a na Filipínách. Do Evropy se služba Facebook Dating dostane začátkem příštího roku.

Diskuze (2) Další článek: iPhone 11: Vyfotili jsme makety, na vzhled nových foťáků si budeme dlouho zvykat

Témata článku: Mobilní aplikace, Aplikace, USA, Facebook, Instagram, Kanada, Tinder, Instantní aplikace, Chile, Mexiko, Bolívie, Konkurence, Surinam, Uruguay, Malajsie, Follower, Kolumbie, Singapur, Paraguay, Filipíny, Zájem, Guayana, Evropa, Brazílie, Vietnam


Určitě si přečtěte

AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin