Fanděte hokeji s mobilem v ruce

Mistrovství světa v ledním hokeji začíná právě dnes a český tým je plně připraven na vrchol sezóny. Jste však na jeho výkony připraveni i vy? Poradíme vám, jak nejsnadněji dostat aktuální informace o hokejovém šampionátu přímo na displej mobilního telefonu.
Fanděte hokeji s mobilem v ruce
Vyvrcholení hokejové sezóny v podobě tradičního mistrovství světa je tu. Největší fanoušci už jsou jistě připraveni na cestu do Vídně nebo Innsbrucku, ti ostatní rádi vymění přeplněný stadion za pohodlnou sedačku a televizi. Může se ale stát, že budete v práci či někde na cestách a jediným informačním prostředkem pro vás zůstane mobilní telefon. Proto, stejně jako v minulých letech, připravili čeští mobilní operátoři pro své zákazníky řadu možností, jak prožívat hokejové šílenství na displeji mobilního telefonu. Stačí si jen vybrat některou z nabízených služeb a neunikne vám žádný gól.

Eurotel

Již tradičně je největším hokejovým fanouškem Eurotel. Ten také pro své zákazníky letos přichystal nejbohatší nabídku služeb.

Začněme hned novinkou, kterou jsou tzv. mistrovské balíčky. Ty fanouškům zprostředkují SMS, MMS či Video zpravodajství. Balíčky jsou rozděleny do tří typů, tak aby vyhovovaly požadavkům všech zákazníků:

 • Všeobecný výsledkový servis - nabízí okamžité zpravodajství po skončení daného zápasu ve formě SMS zpráv s konečnými výsledky, s popisem vývoje po třetinách a s uvedením střelců branek obou týmů.
  Cena: 50 Kč (balíček je aktivní po celou dobu mistrovství)
  Aktivace: SMS zprávou ve tvaru A VYSL SMS na číslo 999888
 • Online přenosy - kompletní české zpravodajství - během utkání vždy dostanete na svůj mobilní telefon SMS zprávy o změnách skóre, střelcích branek a konečných výsledcích.
  Cena: 50 Kč (balíček je aktivní po celou dobu mistrovství)
  Aktivace: SMS zprávou ve tvaru A ONLINE SMS na číslo 999888
 • Kombinovaný servis - český tým - během zápasu dostanete na svůj mobilní telefon SMS zprávy o změnách skóre, střelcích branek a konečných výsledcích. MMS zpráva po skončení zápasu obsahuje fotografii z daného zápasu, výsledek, statistiky, komentář k zápasu a případné názory hráčů a trenérů.
  Cena: 50 Kč (balíček je aktivní po celou dobu mistrovství)
  Aktivace: SMS zprávou ve tvaru A KOMBI na číslo 999888

Více informací o balíčcích najdete zde.

Samozřejmě nemohou chybět ani samostatně objednatelné služby formou SMS, MMS nebo Video zpravodajství. Tyto možnosti aktuálních informací o jednotlivých zápasech je možné objednat buď pomocí textové SMS zprávy, wapu nebo mobilního portálu Eurotel-Live!

To ovšem zdaleka není vše. Eurotel pro hokejové nadšence připravil také dvě SMS hry o vstupenky na šampionát a další hodnotné ceny. Hlavní cenou v první z nich jsou dvě vstupenky na finálový zápas Mistrovství světa, které do soutěže darovala společnost Nokia. Dopravu a ubytování výhercům zajistí přímo Eurotel. Dále je možné vyhrát 10 × 2 vstupenky na zápas české reprezentace v základní skupině mistrovství. Tři soutěžící, jenž budou dále vylosováni, získají od společnosti Tissot hodinky z jejich limitované hokejové edice. Dalšími cenami jsou tři mobilní telefony Nokia 6020 a dvacet tři originálních dresů s podpisy hráčů národního týmu. Princip soutěže je jednoduchý. V období od 1. 4. do 7. 5. 2005 hráč odešle SMS ve tvaru HRA na číslo 999235. Čím větší počet SMS soutěžící odešle, tím má větší šanci vyhrát. Jedna soutěžní SMS stojí 10 Kč s DPH.

Samozřejmě že lze Mistrovství světa použít jako ideální lákadlo pro potenciální nové zákazníky. Proto každý, kdo si v období od 1. do 30. dubna 2005 nechá aktivovat nové telefonní číslo s tarify Eurotel Gold, Gold Max, Platinum, Platinum Max a Diamant či Diamant Max se může zúčastnit druhé hry, určené pouze novým zákazníkům. Ve hře jsou V.I.P. vstupenky na finálový zápas šampionátu, včetně dopravy a ubytování. Na další výherce pak čeká dvanáct hodinek značky Tissot z limitované hokejové série. K získání některé z cen stačí, když zákazník odešle z nově aktivované SIM karty na číslo 999241 SMS zprávu se jménem země, která hostí letošní MS v hokeji.

Samozřejmě, že nemohou chybět ani sady obrázků, MMS pohlednic vyzváněcích nebo uvítacích melodií a dalších. Veškeré podrobnosti o cenách a konkrétní nabídky najdete na portálu Eurotel-Live!

A ještě jedna již tradiční akce. Chcete-li přímo povzbudit české hráče, zasílejte textové zprávy na číslo 607 002 005. Všechny vzkazy jim budou doručeny přímo do šatny.


Oskar

Ani Oskar nenechá své zákazníky zajímající se o dění na hokejovém mistrovství světa na holičkách. Na Oskarově WAPu najdete v sekci Sport položku MS Hokej 2005 se speciálním zpravodajstvím přímo z dějiště šampionátu. Kromě on-line přenosů si přečtete pozápasové statistiky nebo novinky týkající se českého národního týmu.

Pokud preferujete informace prostřednictvím textových zpráv, využijte službu SMS Info. Odesláním SMS ve tvaru +SPORT H na číslo 7755 získáte denně přibližně sedm zpráv s nejaktuálnějšími informacemi o aktuálním dění. Za každou přijatou textovku zaplatíte 1,19 Kč. Nebo byste snad rádi k textu měli i nějaký ten obrázek? Pak by se vám mohlo zalíbit MMS zpravodajství. Odesláním SMS ve tvaru +HOKEJ na číslo 7766 si zajistíte až čtyři přehledné multimediální zprávy denně. Za jednu z nich zaplatíte 13,09 Kč.

Pro úplnost ještě dodám, že se hokejovému mistrovství světa bude věnovat i veškeré dění v chatovací místnosti HOKEJ. Ani u Oskara nebudou chybět tapety, MMS pohlednice nebo vyzváněcí tóny s hokejovou tématikou. Podrobnější informace o aktuálních nabídkách služeb najdete na speciální webové stránce věnované Mistrovství světa v ledním hokeji 2005.


T-Mobile

T-Mobile je především partnerem fotbalovým. Ale ani v jeho nabídce informačních služeb nemohlo být Mistrovství světa v hokeji ponecháno bez povšimnutí.

Prvním ze způsobů, jak se k informacím o českému týmu na mistrovství světa dostat je wap. Na wapovém portálu t-zones najdete v jednotlivých sekcích seřazeny všechny aktuální a potřebné informace. Nové zprávy o českém týmu hledejte v sekci T-sports/ Hokej/ Mistrovství světa/ Český tým.

Aktuální informace do mobilního telefonu dostanete i pomocí textových zpráv. Stačí jen zaslat objednací SMS ve tvaru +CESI na telefonní číslo 4616 a každý den se můžete těšit na přibližně pět nových zpráv z dějiště šampionátu. Jedna doručená SMS je zpoplatněna sazbou 1,80 Kč.

Nestačí vám SMS? Pak není nic jednoduššího než využít kombinovaný SMS + MMS informační kanál. Kromě textových zpráv se denně dočkáte i několika MMS s obrázky přímo z centra dění. Přihlášení k odběru zpráv provedete zasláním SMS ve tvaru +MMSCESI na telefonní číslo 4616. Jedna zpráva, bez ohledu na to, jde-li o SMS nebo MMS, je zpoplatněna sazbou 3,20 Kč.

Podrobnější informace o nabídce T-Mobilu k hokejovému šampionátu najdete na portálu T-Zones.

Diskuze (7) Další článek: Aplikace pro Palm OS na Pocket PC? Žádný problém

Témata článku: O2, T-Mobile, Vodafone, Operátoři, Nokia 6020, On-line přenos, MOBI, Výsledkový servis, Fan, TV Sport, Innsbruck, Tradiční akce, Tissot, Lední hokej, Mobil


Určitě si přečtěte