Xiaomi Amazfit Neo: Retro design skrývá moderní funkce a brutální výdrž baterie. Ani cena není k zahození...

Nové chytré hodinky Xiaomi Amazfit Neo spojují design digitálek Casio z 80. let a výdrž baterie až 28 dní. Za úsporou energie stojí hlavně displej s technologií STN a úhlopříčkou 1,2". Je sice jen černobílý, zato se nevypíná, informace jsou neustále zobrazené. Jen ve tmě musíte aktivovat podsvícení – buď tlačítkem, nebo zvednutím hodinek před obličej.

Jednoduchá grafika na displeji může svádět k tomu, že jednoduchá bude i výbava, ale hodinky počítají kroky, nonstop sledují srdeční tep, měří kvalitu spánku, ze všech hodnot vypočítají hodnotu osobní výkonnosti PAI a nechybí ani notifikace z mobilu (nutno však dodat, že jsou značně zjednodušené na příchozí hovor a počet doručených zpráv). Co naopak chybí, je GPS, nelze tedy počítat s měřením sportovních aktivit.

Díky plastovému pouzdru váží hodinky pouhých 32 gramů, tělo je utěsněné a vodotěsné do 5 ATM. Nové Amazfit Neo stojí 50 dolarů, tedy asi 1 400 Kč, čínské e-shopy je začnou distribuovat v prvních zářijových dnech.

Diskuze (22) Další článek: Magic the Gathering se hrne do mobilů. Stihne to již s expanzí Zendikar Rising?

Témata článku: Xiaomi, Gadget, SOB Top, Chytré věci, Chytrá domácnost, Koloběžky, Shanghai, Nádobí, Prime Video, Zeměpis, Podstavec, Dojezdová vzdálenost, Mytí rukou, Případ potřeby, Youpin, TV Stick, Skútr, The Times, Google Chromecast, Yüanů, Slot na microSD, Sledování filmu, Cable, Nosnost, Metronom


Určitě si přečtěte