FIFA 2010 a Zombie Clash (mobilní hry)

Doveďte svou zemi k vítězství na fotbalovém MS 2010! Je čas vytáhnout starou brokovnici a vydat se do boje proti zombie, které obtěžují vás i vaše okolí.

Vyzkoušejte zábavné mobilní hry a odreagujte se při hraní těchto titulů: dnes tu máme aktuální fotbalový šampioná v Jižní Africe FIFA 2010, masivní akční střílečku Zombie Clash a dvojici velmi poutavých logických her Magic Crystal a Magic Garden. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


2010 FIFA World Cup South Africa

Právě probíhající fotbalová událost v Jihoafrické republice nabírá na obrátkách. Milióny lidí sledují televizní obrazovku, fandí svým týmům a manageři různých společností si pěkně mnou ruce z utržených peněz. Tohle mistrovství vyšlo pořádně draho a všechny věci ocejchované značkou FIFA jsou hojně vyhledávané, výjimkou nejsou ani mobilní hry.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

EA ani tento rok nezahálela a přináší speciální díl fotbalové pecky FIFA, který sleduje nejslavnější fotbalovou událost všech dob. Čeká vás spousta zábavných módů, i když hra doznala spíše kosmetických úprav než revolučních změn. Góly budete sázet v přáteláku, v penaltách a dokonec dostanete příležitost si vytvořit vlastního hráče, se kterým pak projdete celý šampionát a zhlédnete detailní tabulky. Na grafice se nic nezměnilo, dostanete stejně parádní podívanou jako v předchozích dílech. Nová FIFA rozhodně nepatří mezi AAA tituly, ale na volnou chvilku se ukazuje jako velmi zábavná záležitost.

2010 FIFA World Cup South Africa (sportovní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HNATG na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Zombie Clash

Ruští vývojáři mají tenhle rok na pilno, protože chrlí jednu mobilní hru za druhou. Jejich nevalná kvalita bombarduje po stovkách ostatní tituly, které se tak doslova ztrácí v záplavě “východních“ her. Zombie Clash není nic jiného než čistokrevná akce. Na statické obrazovce vám pobíhají hordy krvežíznivých zombíků a vy se už jen pohybujete směrovými šipkami doleva či doprava, abyste odvrátili blížící se katastrofu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Levely jsou opravdu přímočaré a kouzlo hry tkví jen v bezpříkladném vyvražďování mas slizkých těl. Na konci každé úrovně vás navíc čeká vrchní záporák, který se většinou podobá hnusné kopě čehosi špinavého a odporného. Grafika neurazí a ani bohužel nenadchne. Stereotypní střílení do barevných slizů na první pohled může vypadat jako solidní zábava, ale po čase se z toho stane nudná záležitost.

Zombie Clash (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HLAWN na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Magic Crystal

Zuma a další, měly jsme jich tady stovky, tisíce a stále dokola se vyplatí je vyvíjet, protože u hráčů sbírají nemalý zájem. Ať už naděláme, co naděláme, tak tu máme další “matchovací“ hru Magic Crystal, ve které musíme tentokrát dávat dohromady barevné krystaly. Princip hry je jednoduchý. Vaším úkolem je složit 5 stejně barevných krystalů, ty pak zmizí a uvolněné místo zaplní další a takhle pořád dokola, dokud nevyprázdníte celou hrací plochu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Autoři v Magic Crystal přišli se zajímavou novinkou a to speciálními duhovými krystaly, které když složíte, tak dostanete různé bonusy a hlavně pak více bodů. S každou úrovní stoupá i obtížnost, a tak třeba ve třetím levelu už potřebujete dát dohromady 3 duhové krystaly, abyste se dostali dál. Magic Crystal je sice stokrát ohrané téma, ale stále vás bude bavit.

Magic Crystal (logická):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HZDEU na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Magic Garden

V Magic Garden se dostanete do kůže mocné čarodejnice, která místo toho, aby létala na svém koštěti, obdělává kouzelná políčka. I když tahle hra na první pohled vypadá jako děsná nuda, tak vemte jed na to, že někteří z vás při hraní ztratí veškerou soudnost, protože se zaseknou už ve druhém kole!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Vaším úkolem je obdělávat jednotlivá políčka a pěstovat na nich kytičky. Vůbec starání se o vaši úrodu je alfa omegou celé hry. Bohužel tohle není zdaleka vše. Každý level začínáte s novým polem a jakmile opustíte bezpečnou pozici vyšlapané pěšinky, tak začne kolotoč událostí, který se zastaví, až když narazíte na první překážky a bude jich opravdu hodně. Čarodejnice se totiž nemůže vracet na již zoraná políčka, stejná vychytávky a nutno uznat, že i další různé těžkosti vám budou ztrpčovat život. Magic Garden je velká výzva pro všechny hráče mobilních her a rozhodně si nemyslete, že tahle hra je pro malé děti.

Magic Garden (logická):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HJKPQ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Váš názor Další článek: Vodafone nabídne microSIM karty pro iPad a iPhone 4

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Infolinka, Střílení, Vybraná hra, Velká výzva, MOBI, Mobil, Clash, Speciální díl, Ostatní tituly, Čarodějnice, Zombík, Doplňující informace, Anglická verze, Stažená data, FIFA


Určitě si přečtěte

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

** Pokud chcete to nej, chcete Galaxy S21 Ultra ** Špičkový foťák doplňují dva teleobjektivy a 100× Space Zoom ** Překvapivým bonusem je dotykové pero S Pen

Martin Chroust | 95

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9