FIFA Manager a Footballz 2010 (mobilní hry)

Zvládnete obstarat fotbalovou taktiku, přestupy a dovést váš tým až na vrchol? Otestujte své schopnosti a dokažte, že jste světová třída!

Vyzkoušejte zábavné mobilní hry a odreagujte se při hraní těchto titulů: deskové arkády Jewels Quest III World Adventure, fotbalového manažerského simulátoru FIFA Manager 2010, zábavné automatové hry Fruit Machine Gold a logické hry s fotbalovým podtextem Footballz. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


Jewel Quest III World Adventure

Badatel Rupert to neměl v životě jednoduché. Před otevřením jeho vlastního muzea, do kterého léta přispíval drahocenné sbírky, mu oslepla milovaná dcera, a tak se musí vydat na dobrodružství kolem celého světa. Na první pohled náš hlavní hrdina vypadá jako Indiana Jones, ale nenechte se zmást, tenhle chlapík nemá s ním vůbec nic společného. Ostatně ani hra se netváří zrovna moc dobrodružně. Její koncept je opravdu jednoduchý a ve své podstatě se jedná o obyčejnou deskovou hru s kameny, kterých tu máme desítky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Vaším úkolem je složit tři a více drahokamů k sobě, tak aby vytvořená skupina zmizela. Postupně tak odhalujete zlaté desky, až se dostanete k cíly a pokračujete zase směle dál v příběhu. Postupem času se změní hrací plocha mění na různé tvary, nebo přibývají překážky, které vám znepříjemňují postup. Sečteno a podtrženo, podobných her jsme tu měli dost a Jewel Quest III World Adventure jen doplňuje nekončící řadu žánru. Pokud vás již omrzely předchozí díly, můžete se s chutí vrhnout na ten poslední, ale nehledejte na něm nic nového.

Jewel Quest III World Adventure (arkáda):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HNBPJ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

FIFA Manager 2010

EA Sports přichází tradičně s novým fotbalovým managerem. Jako každý rok se dočkáme víceméně kosmetických úprav a sporadických novinek. Série FIFA Manager hold pořád vydělává nemalé peníze na slavné značce a vzhledem k velkým úspěchům se není čemu divit. FIFA Manager se stále těší velké oblibě u všech hráčů, kteří chtějí takticky vést svůj oblíbený fotbalový tým vítězně po celosvětovém žebíčku nahoru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Abyste dosáhli opravdového vrcholu, budete se muset tentokrát pořádně snažit. V opačném případě totiž skončíte na smětišti dějin a vás fotbalový tým bude hrát pralesní ligu. Včetně dobře známých funkcí managování týmu, nový ročník obsahuje také pár novinek. Čekají vás nové možnosti pozičního tréninku a in-game akční upoutávky, které vás doslova přilepí k displeji mobilního telefonu. Zkušení sportovci z EA vědí, jak upoutat pozornost. Samozřejmě nový ročník obsahuje updatované seznamy týmů a reálných hráčů z celého světa.

FIFA Manager 2010 (sportovní simulátor):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HXJSB na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Fruit Machine Gold

Další hra s automaty, která vesele podporuje gamblerství a kombinuje v sobě hned několik druhů zábavných automatů. Proč platit za letenky do Las Vegas, když si můžete z pohodlí domova pustit tuhle parádní oddychovku! Abyste vydělali balík zlata, musíte roztáčet kola štěstí ve speciálním ovocném automatu. Každý z vás ho určitě někdy zkoušel nebo viděl, takže ovládání vám jistě padne rychle do ruky. Šťaslivci pak mohou vyhrát bohatý jackpot. Pokud vám ale nepřeje štěstěna, můžete i zbankrotovat. Naštěstí se ale jedná jen o mobilní hru, takže se nemusíte bát, že vám domů přijde exekuce za nezaplacené dluhy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Fruit Machine Gold (simulátor):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HVSAY na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Footballz

Ve stínu velkých fotbalových značek občas vycházejí zajímavé a neotřelé kousky, které sice nemají velké jméno, ale svojí hratelností vás mohou snadno stáhnout na svou stranu. Jedním z takových titulů je právě Footballz, který dokonale kombinuje nejpopularnější sport světa s logikou. Ano, slyšíte dobře! Při hraní fotbalu se totiž dá i snadno přemýšlet, i když na to většina hráčů reálného sportu vůbec nevypadá. Hlavní postavou je zde začínající fotbalista David (žeby nový Beckham?), který se chce vypracovat nahoru, a proto musí sbírat jen zlaté fotbalové míče a vyhnout se těm normálním. Při své vyčerpávající cestě po fotbalovém trávníku může narazit také na různé bonusy jako zrychlení, neviditelnost a další. Mezi simulátory reálného sportu je tohle oddychovka, při které se pobavíte a nemusíte fotbalu ani tolik rozumět.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Footballz (logická, sportovní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HWUKJ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Váš názor Další článek: Motorola se v roce 2011 rozdělí na dvě společnosti

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Anglická verze, Indiana, Nejpopulárnější sport, Exekuce, Arkáda, Velké jméno, Jones, Vybraná hra, FIFA, Stažená data, Mobil, Hlavní hrdina, MOBI, Oddych, Man, Drahokam


Určitě si přečtěte