Finta: neomezená data v mobilu za necelou pětistovku

HSDPA, EDGE nebo jen obyčejné GPRS stále k dispozici za 447,50 Kč měsíčně? Jde to a bez závazků – poradíme jak.
Finta: neomezená data v mobilu za necelou pětistovku

Jedním z dárečků pod letošním vánočním O2 stromem je 100% bonus pro první dobití na vánočních O2 kartách. Stačí si koupit předplacenku O2, jednou dobít a hned získáte dvojnásobek dobíjené částky (více informací zde). Jeden z našich čtenářů chtěl tento bonus utratit za internetové připojení, marně však na webu hledal neomezený datový tarif pro předplacenou kartu.

GPRS, EDGE, UMTS a HSDPA za 447,50 Kč

Neomezené datování pro předplacenky O2 nabízel a stále nabízí. Ani nám se ale nepodařilo na nepřehledném webu operátora tuto službu hned najít (po delším hledání jsme uspěli). Hlasový automat službu také nezná, ale živý operátor byl v obraze. Tarif O2 Data nonstop pro předplacené karty je stále v nabídce a za měsíční poplatek 850 Kč nabízí neomezené datové přenosy (samozřejmě s FUP), 500 kB pro wap a 30 volných minut na volání do všech sítí.

Kdo si chcete užít neomezených dat ve svém mobilu bez závazku téměř za polovinu běžné ceny, můžete využít trik s vánočními kartami. Za 95 Kč koupíte kartu s kreditem 50 Kč a za odpovědní poukázku získáte dalších 50 Kč. Kartu tak máte prakticky zadarmo, kredit činí 100 Kč. Nyní stačí dobít 375 Kč, přičemž získáte 750 Kč. Aktivujete O2 Data Nonstop a máte neomezené GPRS, EDGE, UMTS nebo HSDPA datové přenosy na měsíc za cenu 470 Kč. A když si dobijete rovnou 800 Kč, můžete dva měsíce neomezeně datovat za cenu 447,50 Kč měsíčně. Navíc ještě půl hodinky můžete každý měsíc zdarma volat do všech sítí.

O2 Data Nonstop
aktivace0 Kč
měsíční paušál850 Kč
volné volání do všech sítí30 minut
volné jendotky na wap500 kB
Platby nad rámec paušálu:
internet (APN internet)0 Kč
wap na O2 Active0,30 Kč/kB
wap ostatní0,70 Kč/kB
volánípodle standardního tarifu
SMSpodle standardního tarifu

Aktivace tarifu O2 Data nonstop pro O2 karty:

  • odeslat SMS ve tvaru O2 D850 na číslo 999111 (tarif začne platit od nejbližší půlnoci)

Deaktivace:

  • odeslat SMS ve tvaru O2 D850 D na číslo 999111 (před koncem předplaceného období, jinak dochází automaticky k prodloužení na další měsíc)

Předplaceno až na půl roku

Podmínky u vánoční edice O2 karet nic takového nevylučují. Bonus dostanete maximálně 1000 Kč, takže ne nevyplatí předplácet na déle než dva měsíce. Pokud chcete tohoto triku využívat déle, pořiďte si rovnou čtyři vánoční karty. Získaný bonus lze totiž využívat až po dobu šesti měsíců, a tak můžete levně datovat od listopadu až do června. Podmínkou je ovšem dobití do konce roku, jinak vám nebude přičten 100% bonus. A karty v šuplíku čekající na své využití nezapomeňte v průběhu tří měsíců alespoň jednou aktivně použít – jinak si O2 vyhrazuje právo bonus odebrat.

Nevýhodou je samozřejmě fakt, že neomezené datové přenosy nebudete mít přímo na své běžně využívané SIM kartě (pokud nechcete měnit své číslo). Toto řešení je ale ideální pro datové karty do notebooků, modemy nebo telefony sloužící výhradně pro datové služby.

Diskuze (27) Další článek: Čínský iPhonek v redakci

Témata článku: O2, Neomezená data, Operátoři, Data, MOBI, Fin, NEC, Mobil, Neo


Určitě si přečtěte