Fitbit představil levné chytré hodinky i barevnou divočinu pro děti

Společnost Fitbit má čtyři novinky. Všechny kombinují chytré funkce, spolupráci se smartphonem a fitness. Nová je také aplikace, která bude náramky a hodinky obsluhovat. Ke všem novinkám bude Fitbit dodávat náhradní řemínky z oceli, kůže, silikonu a tkaniny.

Fitbit Versa Lite Edition

Levnější verze loňských chytrých hodinek Fitbit Versa. Zůstává pěkný displej, vodotěsnost, kontinuální monitorování srdečního tepu, sledování spánku, notifikace z mobilu, obchod s aplikacemi a ciferníky, 15 sportovních režimů a záznam trasy pomocí GPS v připojením mobilu (hodinky vlastní GPS nemají).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Rozdíl je v ovládání, z původní trojice tlačítek zůstalo jediné, více se tak budete muset spoléhat na dotykový displej. Také chybí Wi-Fi, platební technologie Fitbit Pay, hodinky neumí přehrát hudbu přímo do sluchátek, neumí měřit plavání ani nastoupaná patra a zmizela tréninková aplikace. Za všechny tyto kompromisy ušetříte 700 Kč (Versa stojí 4 890 Kč, Versa Lite přijde na 4 190 Kč). Na výběr jsou nové barvy a prodej začne v dubnu.

Diskuze (5) Další článek: Konec hesel na Androidu? Díky novince stačí otisk prstu nebo scan obličeje

Témata článku: , , , , , , , , , , , Fit e, Div, Aplikace, Displej, Tron, F +, Fitbit Inspire, Bar, Pro +, Chytré, FitBit Versa Lite, FIT, Pře, Fitbit Versa,