Fixed Boom: Bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem a cenou na polovině Apple Air Pods

Nechcete-li dělat kompromisy mezi kvalitou hudby a skutečně bezdrátovou technologií, mohou vás sluchátka Fixed Boom oslovit. Disponují totiž silnými měniči o průměru 14 mm, běžně se přitom setkáte s velikostí mezi šesti až osmi milimetry. Ty navíc v kombinaci se subwoofery poskytuji skvělý hudební zážitek.

Může za to i ten fakt, že se jedná o „špunty“, nikoli „pecky“, kterými jsou např. Apple AirPods. Ideální silikonový nástavec (v balení je několik velikostí) vám tak dokonale utěsní sluchovod, že můžete jet v hlučné MHD, aniž byste byli rušeni. Navíc stojí půlku toho, co řešení od Applu, tedy 2 490 Kč.

Díky nástavci, který se jakoby vzepře uvnitř ušního boltce, se sluchátka hodí i na sport, nevypadnou ani při běhu. Jsou pohodlné i při dlouhodobém poslechu. Na jedno nabití vydrží kolem čtyř hodin, dobíjecí pouzdro pak obsahuje energii na dalších 10 hodin hudby. Stačí sluchátka vložit dovnitř a zavřít, na 80 % kapacity se dobijí za hodinu. Pouzdro samotné se nabíjí přes microUSB.

S telefonem se Fixed Boom spojí okamžitě po vyjmutí z pouzdra, jakmile je tam vrátíte, zase se vypnou. Levé sluchátko obsahuje ovládání (hrát, pauza, následující skladba, aktivace hlasového asistenta, vytočení posledního volaného čísla), stejně jako integrovaný mikrofon pro vyřizování hovorů.

Spojení s telefonem zajišťuje Bluetooth ve verzi 4.2, takže se můžete vzdálit na cca 10 metrů, aniž by se propojení přerušilo. Zajímavé je, že na integraci antén pracovali specialisté ze společností Supertooth a Interphone.

Diskuze (6) Další článek: Boj ve střední třídě. MediaTek Helio P70 jde přímo proti Snapdragonu 675

Témata článku: , , , , , , , , , Sluch, Apple AirPods, Nabíjecí pouzdro, Fix, Integrovaný mikrofon, Sluchátko, Pouzdro, Nástavec, Měnič, F +, Bezdrátová, Velikost, Air Pods, Levé sluchátko, Dobíjecí pouzdro, Ušní boltec,