Foťte mobilem a vyhrajte paměťové karty Kingston

Každý týden rozdáváme 2GB paměťovou kartu s adaptéry nebo miniaturní USB čtečkou.

V galerii mobilů najdete kategorii s názvem Soutěž. Jsou zde snímky všech soutěživých čtenářů, kteří nelenili a vyfotografovali svým mobilem snímek na stanovené téma. A nyní už čekají, zda bude jejich fotografie vyhodnocena jako nejlepší a stanou se výhercem paměťové karty Kingston pro svůj telefon. Soutěží se každý týden o 2GB kartu microSD s adaptéry nebo USB čtečkou.

Chcete se soutěže také zúčastnit? Tak si přečtěte návod k naší galerii fotomobilů a zařaďte do soutěže své fotografie. Nové kolo soutěže začíná vždy v neděli, kdy bude vyhlášeno nové téma pro následující týden. Poté můžete až do následujícího pátku zařazovat své fotografie do sekce Soutěž v galerii. Sobotu si necháme na vyhodnocení a v neděli vyhlásíme vítěze. A takto pořád dokola.

Každý týden hrajeme o jednu kartu Kingston s kapacitou 2 GB. Jedná se o kartu typu microSD, která je dodávána v setu s miniaturní USB čtečkou nebo se dvěma redukcemi, a to na velikost miniSD nebo SD. Čtečka karet je velmi malá a váží pouze 4,6 g, můžete si ji připoutat jako přívěsek k telefonu. Adaptéry se zase hodí, když budete kartu využívat ve starším telefonu nebo ve fotoaparátu. O jaký set se právě soutěží vás budeme informovat v sekci soutěže v galerii.

Partnerem soutěže je Kingston

Klepněte pro větší obrázek

Do soutěže budou zařazeny snímky, které uživatelé přidají do galerie mobilů, a to do sekce Soutěž. Do soutěže můžete zařadit i více svých fotografií. Po týdenní uzávěrce soutěže budou soutěžní snímky redakcí rozřazeny do ostatních tématických kategorií v galerii mobilů. Fotografie tak zůstanou v galerii archivovány. Kategorie soutěž tak bude obsahovat vždy aktuální soutěžní snímky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Kartu dostanete s redukcemi nebo s USB čtečkou

V sekci Soutěž můžete hlasovat pro snímek, který se vám nejvíce líbí. Bohužel nejsme schopni zabezpečit zneužívání tohoto způsobů hlasování, proto o vítězi bude rozhodovat redakce. Výsledky „diváckého“ hlasování pro nás ale budou kontrolou. Naši volbu vždy okomentujeme a pokud se neshodneme s výsledky ankety, svoje rozhodnutí zdůvodníme.

S vyhlašovanými tématy si poraďte, jak nejlépe dokážete. Zapojte fantasii. V komentáři pod fotografií můžete případně vysvětlit, jak fotografie s tématem souvisí.

Poznámka: Budeme pečlivě zkoumat, zda jsou fotografie skutečně pořízeny mobilním telefonem a fotografie případných podvodníků smažeme a ze soutěže vyřadíme. I když jsou výhry atraktivní a obelstít nás nějakou fotografií z běžného digitálu by bylo celkem snadné, ctěte prosím pravidla ať je hra fér. Jinak budeme nuceni celou soutěž ukončit.

Vyhrazujeme si právo na změnu pravidel soutěže, případné změny budou předem ohlášeny.

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (9) Další článek: Každý čtvrtý telefon v Číně je plagiát

Témata článku: Ostatní, Paměť, Kingston, Mobil, Karta, Pořízený mobil, MOBI, Následující týden, Nové kolo