Foťte mobilem a získejte v naší Galerii dárky Kingston

Letní soutěž pro fotomobily je téměř v polovině. Vezměte své telefony na letní akce a foťte, už máme 14 výherců!

Letní soutěž pro fotomobily již má své první výherce zajímavých cen. Jak vyhrajete i vy? V období od 29. června do 30. srpna 2010 probíhá soutěž pro všechny majitele mobilů s fotoaparátem. Soutěž se odehrává v Galerii fotomobilů na adrese galerie.mobilmania.cz.

Pro vkládání soutěžních fotografií v neupravené formě (tedy v takovém stavu, v jakém ji mobil zachytil) je nutné využít soutěžní kategorii Letní fotosoutěž. Jsou zakázány jakékoliv úpravy fotografií, včetně ořezu, rámečků, apod. Najdeme společně parádní a graficky neupravené fotky s letní tematikou? Může jít o zachycené letní dovádění, zajímavý pohled na přírodu či lidské okolí, nebojte se mobilem fotit na výletech, dovolených, oslavách a nejrůznějších letních aktivitách.

  • Jak vypadají výherní fotografie? Podívejte se na výsledky z pondělí 19. 7. 2010 v článku; výsledky za pondělí 26.7. jsou přehledně zde

Do soutěžní kategorie Letní fotosoutěž mohou fotografie vkládat všichni registrovaní uživatelé, u fotografií je zakázáno hodnocení, komentování je možné; nevhodné fotografie budou smazány. Fotografie nesmí pohoršovat uživatele, nesmí být vulgární ani pornografické a nesmí být v rozporu s dobrými mravy nebo zákony ČR.  Komentování fotografií je možné výhradně v souladu s Pravidly Galerie fotomobilů, v opačném případě budou smazány moderátory (takto Galerie funguje doposud). Upřesnění pravidel soutěže: fotografie do soutěže musí být pořízeny v těchto dnech (i těsně před zahájením soutěže), nepočítají se tak fotky pořízené vloni. Omezení v počtu vložených fotografií v každém týdnu není, lze tak vložit třeba každý den jednu.

Ze soutěžních fotografií moderátoři Galerie fotomobilů (Ivo Kocera a Carreaum17) každé soutěžní pondělí vyberou a na webu Mobilmania.cz vyhlásí jediného vítěze, který získá jednu z hodnotných cen od společnosti Kingston. Soutěžních pondělků je celkem devět, první výběr vítěze proběhl už v pondělí 5. července, poslední vítěz vzejde z výběru 30. srpna 2010. Uzávěrka ukládání fotografií pro dané kolo je vždy nedělní půlnoc, která předchází „soutěžnímu pondělí“. Souběžně s volbou posledního vítěze vybereme i výherce hlavní ceny, vybírat se bude ze všech fotografií uložených v příslušné soutěžní kategorii Letní fotosoutěž. Platí, že vítězové se mohou opakovaně zúčastnit výběru nejlepší fotografie každé soutěžní pondělí.

  • Podívejte se na vítězné fotky z mobilů za první soutěžní týden v našem článku.

Ve spolupráci se společností Kingston přinášíme hodnotné a praktické dárky pro vítěze, jde celkem o devět menších a jednu hlavní výhru. Na co se můžete těšit?

2× microSDHC 8GB se 2 adaptéry; multifunkční čtečka MobileLiteG2 + 8GB SDHC karta; USB flash disk DT160 8GB; 1×microSD Reader generace 2 + 8GB SDHC Class 4; 1× USB flash disk DT101 8GB; 1× USB flash disk DTMini 8GB; 1× USB flash disk se zabezpečenou soukromou zónou DT Locker 4GB; 1× USB 2.0 Hi-Speed 19-in-1 Media Reader

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
 

Hlavní cena 

Logitech Anywhere Mouse MX (notebooková myš, která zvládá i povrch skla) + Kingston USB 2.0 Hi Speed 19-in-1 Media Reader (univerzální čtečka karet)!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Partnerem Letní soutěže je Kingston

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (16) Další článek: T-Mobile 3G: lépe v Praze, nově ve Zlíně a Hradci Králové

Témata článku: , , , F +, Dobrý mrav, Locker, GAL, Nejlepší fotografie, Mobil, Komentování, Hlavní cena, Dar, Majitel mobilů, MOBI