Fujifilm Instax Link Wide je mobilní tiskárna na cesty. K fotkám vloží i link na video

Společnost Fujifil představila novou kapesní tiskárnu fotografií Instax Link Wide. Hlavní změnou je velikost. Narozdíl od verze Mini, kterou jsou pro vás před časem i otestovali, dokáže novinka tisknout větší formát fotografií 62 × 99 mm při rozlišení 800 × 1260 bodů. Vše přitom rychle obsloužíte přímo ze smartphonu.

Tisk je navíc velmi rychlý a vytisknutí snímku zabere jen 12 sekund. V aplikaci si se vzhledem fotky můžete bohatě vyhrát. Kromě filtrů lze zvolit, zda chcete ponechat živé nebo raději přirozené barvy, ke snímkům můžete přidávat různé rámečky, nebo QR kód, který může obsahovat odkaz na web, polohu, audio či video nahrávku.

Fujifilm Instax Link Wide jako přenosná tiskárna nabídne baterii, která jedním nabitím vystačí až na 100 snímků. Jeden film přitom vystačí na 10 snímků. Tiskárna se v České republice začne prodávat v bílé nebo šedohnědé barvě za cenu 3 999 Kč. V balení přitom dostanete i praktické poutko či stojánek.

Fujifilm Instax Link Wide v praxi:

Váš názor Další článek: Vive Flow. HTC ukázalo kompaktní brýle pro virtuální realitu, které propojíte se svým smartphonem

Témata článku: , , , , , , , Fujifil, Česká republika, F +, Gray, Fujifilm Instax, Snímek, Link, Fotka,