Garmin slaví narozeniny a rozdává slevy. Fénix 6 a mnohé další můžete mít až o 30 % levněji

Garmin v říjnu oslaví 33 let od založení společnosti. V souvislosti s tím připravil slevovou akci pro své zákazníky a fanoušky. Na svém e-shopu nabízí ve dnech 12. až 18. září 2022 hromadu zlevněných produktů. Zlevněna o 20 až 30 % proti ceníkové ceně jsou většinou starší zařízení, v čele s chytrými hodinkami řady Fénix 6, Quatix 6, Instinct 2, Venu a dalšími.

Do slev šly i některé cyklopočítače Edge, pedálové měřiče Rally a cyklistické nebo motocyklové navigace, echoloty Striker a další specializovaná zařízení. Slevy se týkají pouze oficiálního e-shopu Garmin a všechny je naleznete zde. Akce platí pouze do vyčerpání zásob, nejdéle však do konce dne 18. září.

V rámci jedné objednávky lze objednat maximálně 5 položek. Akce se netýká nezávislých maloobchodních prodejců, kteří mají svoje vlastní akce. Ve většině případů jsou akční ceny na e-shopu Garminu aktuálně nejnižší na trhu. Ceny vybraných produktů u dalších prodejců můžete porovnat níže.

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

Garmin Venu Sq


Diskuze (11) Další článek: Recenze v Obchodu Play budou mít větší váhu. Google si posvítí na podezřelá hodnocení uživatelů

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , Sleva, Zařízení, F +, Venu,