Garmin Vivomove Trend. Nová generace hybridních hodinek vydrží v akci až pět dní, škoda chybějící GPS

  • Garmin představil nové hybridní hodinky Vivomove Trend
  • Až na GPS mají snad vše, co byste mohli potřebovat
  • Skrytý displej však výdrži baterie na jedno nabití příliš nepomáhá

Značka Garmin představila novou generaci hybridních hodinek, která je známa jako Vivomove Trend. Jedná se o trochu další model z řady Vivomove, který dostal tentokrát o něco větší „ukrytý“ displej s rozlišením 254 × 346 pixelů. V jeho středu jsou pak umístěny klasické tikající analogové ručičky. Zobrazovací panel vyplňuje celý prostor pod ciferníkem, a zobrazuje informace až podle potřeby.

Hodinky jsou k dostání ve čtyřech barevných variantách - Cream Gold, Black, Peach Gold a Míst Grey. Hodinky jsou brány v prvé řadě jako stylový doplněk, ale samozřejmě se nezapomnělo na chytré funkce. Stěžejní je monitoring kvality spánku, stresu, okysličení krve nebo menstruačního cyklu. Hodinky počítají ušlé kroky a měří srdeční tep, funkce Body Battery zase hlídá úroveň energie vašeho těla. Hodinky dále evidují vaše cvičení a také chůzi, běhání nebo jízdu na kole.

Klepněte pro větší obrázek
Hodinky Garmin Vivomove Trend se nabízejí v těchto čtyřech barevných variantách

Samostatná GPS ale hodinkám chybí, v rámci výbavy ale můžeme vyzdvihnout přítomnost plateb Garmin Pay či zvýšenou odolnost vůči vnějším vlivům. Hodinky připojíte k Androidu nebo iPhonu, párují se přes aplikaci Garmin Connect. V chytrém režimu vydrží na jedno nabití až pět dní, v případě omezeného režimu „hodinky“ můžete připočíst ještě jeden den k dobru. V Česku se nabízejí za 7 990 Kč, ovšem ke koncovým zákazníkům se dostanou nejdříve za dva týdny.

Představení hodinek Garmin Vivomove Trend:

Diskuze (1) Další článek: Premiéra Samsung Galaxy S23. Příliš stejný, zato dražší. Ani Snapdragon to nezachrání

Témata článku: iPhone, Android, Chytré hodinky, GPS, Hodinky, Garmin, Garmin Pay, Měření, Výdrž, Zdraví, Black, Garmin Connect, Nabití, Generace, Trend, Vivomove, Nová generace, Výdrž baterie, Displej, Česká republika, Boda Battery, Chytré hodinky Garmin na Heureka.cz