Garmin Vivomove Trend. Nová generace hybridních hodinek vydrží v akci až pět dní, škoda chybějící GPS

  • Garmin představil nové hybridní hodinky Vivomove Trend
  • Až na GPS mají snad vše, co byste mohli potřebovat
  • Skrytý displej však výdrži baterie na jedno nabití příliš nepomáhá

Značka Garmin představila novou generaci hybridních hodinek, která je známa jako Vivomove Trend. Jedná se o trochu další model z řady Vivomove, který dostal tentokrát o něco větší „ukrytý“ displej s rozlišením 254 × 346 pixelů. V jeho středu jsou pak umístěny klasické tikající analogové ručičky. Zobrazovací panel vyplňuje celý prostor pod ciferníkem, a zobrazuje informace až podle potřeby.

Hodinky jsou k dostání ve čtyřech barevných variantách - Cream Gold, Black, Peach Gold a Míst Grey. Hodinky jsou brány v prvé řadě jako stylový doplněk, ale samozřejmě se nezapomnělo na chytré funkce. Stěžejní je monitoring kvality spánku, stresu, okysličení krve nebo menstruačního cyklu. Hodinky počítají ušlé kroky a měří srdeční tep, funkce Body Battery zase hlídá úroveň energie vašeho těla. Hodinky dále evidují vaše cvičení a také chůzi, běhání nebo jízdu na kole.

Klepněte pro větší obrázek
Hodinky Garmin Vivomove Trend se nabízejí v těchto čtyřech barevných variantách

Samostatná GPS ale hodinkám chybí, v rámci výbavy ale můžeme vyzdvihnout přítomnost plateb Garmin Pay či zvýšenou odolnost vůči vnějším vlivům. Hodinky připojíte k Androidu nebo iPhonu, párují se přes aplikaci Garmin Connect. V chytrém režimu vydrží na jedno nabití až pět dní, v případě omezeného režimu „hodinky“ můžete připočíst ještě jeden den k dobru. V Česku se nabízejí za 7 990 Kč, ovšem ke koncovým zákazníkům se dostanou nejdříve za dva týdny.

Představení hodinek Garmin Vivomove Trend:

Diskuze (2) Další článek: Premiéra Samsung Galaxy S23. Příliš stejný, zato dražší. Ani Snapdragon to nezachrání

Témata článku: , , , , , , , , , , Nabití, Boda Battery, Výdrž baterie, Trend, Česká republika, Generace, Black, Vivomove, Displej, Garmin Connect, Nová generace,