GoMobil přidá až 2 GB dat měsíčně zdarma. Stávajícím zákazníkům zlevní dokup

GoMobil přidá až 2 GB dat měsíčně zdarma. Stávajícím zákazníkům zlevní dokup

Virtuální operátor GoMobil v květnu navyšuje data ve svých tarifech Ringo. Noví zákazníci se dvěma nejvyššími balíčky (14 a 18 GB) mohou získat další až 2 GB dat měsíčně zdarma po dobu jednoho roku. U nižších datových balíčků je bonus nižší a dosahuje 500 MB nebo 1 GB. Stávající zákazníci mají v květnu a červnu sníženou cenu na jeden dokup dat na 30 Kč.

Aktivní datový balíček u Tarifu Ringo Výše dokupu, který lze získat K novým objednávkám Pro stávající zákazníky na květen a červen Pro stávající zákazníky za doporučení
1,5 GB 500 MB Zdarma na 12 měsíců 30 Kč Zdarma na 12 měsíců
2,5 GB 1 GB Zdarma na 12 měsíců 30 Kč Zdarma na 12 měsíců
6 GB 1 GB Zdarma na 12 měsíců 30 Kč Zdarma na 12 měsíců
9 GB 1 GB Zdarma na 12 měsíců 30 Kč Zdarma na 12 měsíců
14 GB 2 GB Zdarma na 12 měsíců 30 Kč Zdarma na 12 měsíců
18 GB 2 GB Zdarma na 12 měsíců 30 Kč Zdarma na 12 měsíců

Bonus ilustrujme na příkladu tarifu Ringo 100, který podle virtuála patří v jeho nabídce k nejoblíbenějším. Nabízí 60 minut volání, 40 volných SMS a 2,5 GB za 299 Kč. V rámci zvýhodněné akce může nový zákazník získat za nezměněnou cenu měsíčně 3,5 GB (minuty a SMS zůstávají stejné), a to po dobu 1 roku od aktivace tarifu.

Pokud si stávající uživatel stejného tarifu bude chtít dokoupit data, v květnu a červnu tohoto roku bude mít cenu dokupu sníženou z běžných 110 Kč na 30 Kč. Výše dokupovaného objemu se opět liší podle používaného tarifu, resp. datového objemu v něm. Pokud stávající zákazník během května a června doporučí GoMobil někomu dalšímu, získá jeden dokup měsíčně zdarma, a to na období následujících 12 měsíců.

GoMobil patří mezi středně velké virtuální operátory. Sídlí v Českých Budějovicích a na konci roku 2020 pokořil hranici 50 tisíc aktivních zákazníků. Letos 1. června oslaví své osmé narozeniny působení na českém trhu. K poskytování svých služeb využívá sítě operátora T-Mobile.

Diskuze (1) Další článek: Pět minut. Aplikace doporučí čtenářům obsah vybraný na míru umělou inteligencí

Témata článku: Tarify a mobilní služby, SMS, Virtuální operátoři, Mobilní data, GoMobil, Bonus, Ringo, GB data, Datový balíček, Tarif, Data, Zákazníci, České Budějovice, Virtuální operátor


Určitě si přečtěte

Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz