Google dnes představí Pixely. Keynote můžete sledovat zde

Launch Night In je akce, na které Google představí nové Pixely, Chromecast a chytrý reproduktor. Stream startuje dnes (středa 30. září) ve 20:00 pod tímto odstavcem. Na článek věnovaný novinkám se můžete těšit večer tady na Mobilmanii.

Podle titulu můžeme hádat, že Google znovu předvede pokrok v noční fotografii. Už předchozí telefony excelovaly nočním režimem a speciálním režimem Astrofotografie, který umí neuvěřitelné věci:

Dá se tedy předpokládat, že chystaný Pixel 5 a 4a 5G půjdou ještě dál. Google se kupodivu nehrne mezi vlajkové moděly, oba telefony spadají do vyšší třídy. Pixel 5 má 6" OLED displejem s 90Hz obnovovací frekvencí, voděodolností IP68 a špičkovým fotoaparátem, který se letos konečně dočká širokého objektivu. Pixel 4a 5G má mít stejný foťák, podobnou výbavu, nicméně v levnějším plastovém provedení, bez voděodolnosti a se slabší bateriií. Překvapivě nabídne větší 6,2" OLED displej.

PS: Asi není náhoda, že Google právě dnes do noci zahalil také Google mapy.

Diskuze (8) Další článek: Testujeme Galaxy S20 FE. Samsung se konečně nebojí experimentovat s barvami

Témata článku: Google, Android, Smartphony, Fotoaparát, Premiéra, Chromecast, Trojitý fotoaparát, Google, Keynote, Pixel, Noční režim, Reproduktor, Displej, Telefon


Určitě si přečtěte