Google I/O bude. Online, pro kohokoliv a zdarma

Koronavirus loni řádil a mimo každodenních omezení zasáhl i do technologického světa. Na pažbu si připsal hned několik zářezů: zrušený barcelonský veletrh MWC, omezil berlínskou IFA či vygumoval tradiční vývojářskou konferenci Google I/O 2020, na které americký gigant představuje novinky ve všech produktových kategoriích. Po roční odmlce se však Google I/O 2021 opět uskuteční. V online podobě.

Online I/O se uskuteční 18. – 20. května. Zúčastnit se může každý, stačí se zaregistrovat, čímž se odemkne přístup k virtuálním keynote a workshopům. Google plánuje pro všechny účastníky otevřít diskuzní fórum a pro zájemce nabízí i samostatné Q&A. Po přihlášení k vašemu Gmailu stačí při registraci vyplnit jméno, věk, stát, preferovaná témata a odsouhlasit podmínky.

Váš názor Další článek: Clubhouse jako platební brána? Sociální síť testuje posílání plateb moderátorům

Témata článku: Google, Android, Gmail, Koronavirus, Asistent Google, MWC, Google I/O, IFA, Chytré věci, Konference, Ekosystém, Tisková konference, Pro vývojáře, Veletrh, Pro +, Diskusní fórum, Google I / O, Telefony s Androidem na Heureka.cz