Už žádné tajnosti. Google odhalil Pixel 6 na videu a dalších fotkách

Oživeno 9. září: Google evidentně nemá rád překvapení. O jeho chystaných telefonech už se vědělo dopředu tolik a tak se již v létě odhodlal ke kroku, kdy vše potvrdil, a to včetně designu, názvu i toho, že si pro ně přichystal vlastní procesor Tensor. Nyní se firma rozhodla poodkrýt další informace a telefon ukázala přímo na produktovém videu.

Termín představení firma zatím nepotvrdila, ale podle exkluzivních informací serveru FrontPageTech telefony přijdou na trh 28. října s tím, že předprodeje zřejmě začnou již 19. října .

První oficiální video Pixelu 6:

Google Pixel 6 jako návrat na vrchol

Minulou generací se řada Pixel 5 propadla do střední třídy, a to se Google s chystanými modely 6 a 6 Pro snaží změnit. Telefony nabídnou zcela nový vzhled, špičkovou výbavu s vlastním procesorem a v kombinaci s kompletně redesignovaným Androidem 12 se pokusí opět zamířit mezi nejlepší telefony. Dřívější aktualizace na toto téma naleznete na dalších listech článku.

Diskuze (22) Další článek: Google vydal poslední betu Androidu 12. Po ní už přijde na řadu finální verze systému

Témata článku: Google, , , , , , , , , , , , , , , , , Model, Chystaný telefon, Ozva, Přisvětlovací dioda, Telefon, FrontPageTech, Jon Prossera, F +,