Google má vlastní brambůrky. Jsou slané a připomínají Pixel 6

Google je primárně softwarová, která se však poslední roky snaží zaměřit i na vlastní hardware. Nyní však představila produkt, který byste od ní rozhodně nečekali. Jsou to brambůrky. Chutné a slané. Navíc se do nich herečka v reklamě snaží připojit USB-C a s brambůrkami si evidentně užívá plno zábavy.

Že se Google zbláznil? Nikoliv. Ve skutečnosti jde o reklamní kampaň v Japonsku na chystaný model Pixel 6 v jehož designu je balení brambůrků vytvořeno. Důvod, proč si Google k propagaci vybral právě tento produkt je přitom zřejmý - upozornit na chystaný vlastní čip Tensor. Ostatně v angličtině slovo chips znamená jednak čipy, ale právě i brambůrky.

Nejde přitom jen o rekvizitu do reklamy. Google v Japonsku brambůrky skutečně uvedl v limitované edici 10 000 balení, které rozdá nejrychlejším zájemcům. Vyrobeny byly v různých barvách podle designu chystaného Pixelu 6.

Google chips:

Diskuze (7) Další článek: Xiaomi v Plzni otevírá již dvacátou druhou značkovou prodejnu v ČR

Témata článku: Google, Android, Smartphony, Reklama, Google, Pixel, Design, Japonsko, Brambůrek, Zábava, Brambůrky, Slaný, Reklamní kampaň, HerečkaVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Kamery Tapo jsou zajímavé svou cenou, funkcionalitou, ale i jednoduchostí. Stejně je tomu i u modelu, který je určený pro provoz ve venkovním prostředí, aby vám mohl ohlídat třeba dům či chatu.

Antonín Trčálek
KameraBezpečnost