Google má vlastní brambůrky. Jsou slané a připomínají Pixel 6

Google je primárně softwarová, která se však poslední roky snaží zaměřit i na vlastní hardware. Nyní však představila produkt, který byste od ní rozhodně nečekali. Jsou to brambůrky. Chutné a slané. Navíc se do nich herečka v reklamě snaží připojit USB-C a s brambůrkami si evidentně užívá plno zábavy.

Že se Google zbláznil? Nikoliv. Ve skutečnosti jde o reklamní kampaň v Japonsku na chystaný model Pixel 6 v jehož designu je balení brambůrků vytvořeno. Důvod, proč si Google k propagaci vybral právě tento produkt je přitom zřejmý - upozornit na chystaný vlastní čip Tensor. Ostatně v angličtině slovo chips znamená jednak čipy, ale právě i brambůrky.

Nejde přitom jen o rekvizitu do reklamy. Google v Japonsku brambůrky skutečně uvedl v limitované edici 10 000 balení, které rozdá nejrychlejším zájemcům. Vyrobeny byly v různých barvách podle designu chystaného Pixelu 6.

Google chips:

Diskuze (7) Další článek: Xiaomi v Plzni otevírá již dvacátou druhou značkovou prodejnu v ČR

Témata článku: Google, Android, Smartphony, Reklama, Google, Pixel, Design, Japonsko, Zábava, Brambůrek, Herečka, Reklamní kampaň, Slaný, BrambůrkyGoogle ruší aplikaci Android Auto. Její funkce převezme Google Assistant
Martin Miksa
Android 12Android AutoMobilní aplikace
Konektor není jen pro nabíječku. 8 tipů, jak na Androidu co nejlépe využít režim USB OTG

Konektor není jen pro nabíječku. 8 tipů, jak na Androidu co nejlépe využít režim USB OTG

** USB-C konektor k telefonu neslouží jen pro připojení nabíječky a sluchátek ** Přes redukci k němu připojíte klávesnici, myš, externí disk, zvukovou kartu, tiskárnu nebo třeba bicí ** Základem je redukce a aplikace, která u vašeho telefonu uvěří podporu OTG

Martin Chroust
OTGAndroid