Odhalen měsíce před premiérou. Takto bude vypadat Google Pixel 7

Přestože do představení nového vlajkového modelu od Googlu zbývá ještě mnoho měsíců, již nyní unikla na veřejnost jeho podoba a to rovnou obou modelů. U většího rendery a u menšího pak 3D modely pro CAD, které na Twitter umístil leaker @xLeaks7.

Každopádně už první pohled na telefon ukazuje, že Google s příchodem 6. generace nastartoval nový designový směr, kterého se chce i s Pixelem 7 držet. Opět se můžeme těšit na výrazný vystouplý modlu fotoaparátu, který záda telefonu pěkně rozděluje a pomalu se stává pro značku ikonickým.

Na grafice i CAD modelech je konkrétně znázorněn menší model Pixel 7, takže víme, že i s nadcházející generací u menšího modelu Google počítá pouze s duálním fotoaparátem. Ten trojitý tak bude stále vyhrazen pouze pro model Pro. Z modelů nyní již známe i rozměry menší novinky 155,6 × 73,1 ×  8.7 mm. Ve srovnání s loňským modelem tak bude opět o trochu kompaktnější. Jedna viditelná změna na telefonu však přeci jen je - anténa na horní straně pro podporu 5G mmWave.

V návaznosti na tuto zprávu reagoval i úspěšný leaker @OnLeaks, který ve spolupráci se serverem SmartPrix zveřejnil rendery Pixelu 7 Pro. Na něm se potvrzuje tototožný design, jen se třemi kamerkami, které jsou však tentokrát větší, takže lze očekávat lepší výsledky za horšího světla. Každopádně jde pouze o hodně rané rendery, které časem určitě budou ještě upřesněny. Přeci jen k představení telefonu dojde až na podzim, pravděpodobně opět v říjnu.

Novinka vypadá podobně jako aktuální Google Pixel 6:

Diskuze (3) Další článek: Vydrželi jste čekat devět dlouhých měsíců? V Evropě už si můžete koupit herní mobil Black Shark 4 Pro

Témata článku: Google, , , , , , , , , , Model, Představení, SmartPrix, Cad, Telefon,