Google Pixel 7 Pro zůstane u podobného střihu jako aktuální generace. Poznáte jej hlavně podle foťáků na zádech

  • Google pilně připravuje premiéru nové řady Pixel 7
  • Na renderech vidíme modrou verzi budoucího Pixelu 7 Pro
  • Od Pixelu 6 Pro jej rozeznáte zejména podle foťáků na zádech

Společně s finální verzí systému Android 13 by na podzim měla zažít premiéru i nová řada smartphonů Pixel 7. Výše postavený model Pixel 7 Pro unikl na povedených renderech, z nichž můžeme usuzovat, že se toho navenek zase až tolik nezmění. Koncepce připravovaného smartphonu bude stejná jako u aktuálního Pixel 6 Pro. Novinka tedy dostane AMOLED displej s centrovaným průstřelem a také tenké rámečky, které jsou směrem ke krajům nepatrně zakřiveny.

Google Pixel 6 Pro 128GB Google Pixel 6 Pro 128GB
nabízí 6 obchodů za ceny od 10 580 Kč
Srovnat ceny na Živě

Na zadní straně budou opět dominovat pruh s fotoaparáty, který by měl být tentokrát nedílnou součástí bočního kovového šasi. Nový model půjde poznat zejména podle umístění fotoaparátů, protože hlavní snímač a širokáč budou ve společném černě zbarveném oválu, zatímco třetí snímač, periskopický teleobjektiv, bude stát kousek stranou. V pruhu doplní tři foťáky ještě laserové ostření, mikrofon a přisvětlovací dioda.

Klepněte pro větší obrázek

I tentokrát bude telefon nabízet různé barevné varianty těla, k nimž bude připraven odlišný odstín horní části zad. Výkon by měl u telefonu diktovat procesor Tensor druhé generace, je však otázkou, zdali jej, po problémech s nízkou výtěžností při výrobě Exynosu 2200 a Snapdragonu 8 Gen 1, bude Googlu stále dodávat Samsungu. Celý řada by měla být k dispozici se 128 či 256GB interní pamětí a s 12GB RAM.

V řadě Pixel 7 bude vůbec poprvé nasazen nový operační systém Android 13, který by měl být do finální podoby dotažen letos v srpnu. Očekáváme, že v podobném termínu půjdou do prodeje i nové Pixely.

Představení aktuální řady Pixel 6:

Zdroj Mydrivers

Váš názor Další článek: Recenze mobilu Huawei P50 Pro. Fotokouzelník, který čaruje s každým stisknutím spouště

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Google, , , , , , , , , , , Záda, Generace, Pro +, Mydrivers, F +, Střih, Foťák,