Sledujte premiéru hardwarových novinek Googlu. Dnes se představí Pixel 8 a hodinky Pixel Watch 2

Oživeno 4. října 2023 | Dnes je den další velké podzimní premiéry. Keynote, na které Google představí svoje hardwarové novinky, odstartuje dnes v 16 hodin českého času pod tradičním názvem „Made by Google“. Sledovat ji můžete ve videu v přímo tomto článku.

Sama firma už předem avizovala, jak budou její novinky fyzicky vypadat – těšit se můžeme na dva nové telefony (Pixel 8, Pixel 8 Pro) a chytré hodinky (Pixel Watch 2) v mírně evolučním designu. Ne tak úplně neznámé jsou i parametry telefonů, které unikly v minulých dnech a týdnech (připomenout si je můžete na dalších listech tohoto článku).

My tedy budeme čekat hlavně na to, jak dokáže Google svůj nový hardware využít pro novou verzi Androidu 14 a jak do něj zkusí zapojit například umělou inteligenci, které patřila už velká část jarní keynote Google I/O.

Keynote „Made by Google“ sledujte zde:

Diskuze (70) Další článek: Samsung rozšířil vlajkovou řadu o odlehčené modely. Na levnější Galaxy S23 FE si ale počkáme

Témata článku: Google, Android, Smartphony, Chytré hodinky, Internet, Fotoaparát, Design, GPS, Premiéra, USA, Pixel, Pixel Watch, Fotografie, Únik, UFS, Měření teploty, Pixel Watch 2, Telefon, Pozvánka, Reddit, Záda, Telefon řady, Barevná varianta, Odraz, Evropa, Telefony s Androidem na Heureka.cz