Google po půl roce začal prodávat nová sluchátka Pixel Buds. U nás je zatím nekoupíte

Také Google už má v nabídce zcela bezdrátová sluchátka bez jakýchkoli kabelů. Novou generaci Pixel Buds (ta první z roku 2017 byla ještě vzájemně spojena drátem) představil loni v říjnu společně se smartphony Pixel 4 a dalšími zařízeními. Nyní se sluchátka dostávají do prodeje. Zatím jen v bílé barvě a zatím jen ve Spojených státech, kde za ně zájemci zaplatí 179 dolarů (cca 4 500 Kč bez daně).

V Česku Google Store se zařízeními amerického výrobce stále není dostupný, takže zájemci si budou muset sluchátka nechat individuálně dovézt anebo počkat, až jej zalistuje některý z tuzemských e-shopů. Podle zkušeností prvních majitelů sluchátka nehrají vůbec špatně, ačkoli na absolutní špičku zvukově nedosahují. Kvalita nicméně odpovídá cenovce.

Sluchátka obsahují celkem čtyři mikrofony, díky kterým se zvuk adaptivně přizpůsobí podle charakteru a rušnosti vnějšího prostředí. Aktivní potlačení hluku chybí. Každé sluchátko obsahuje vestavěnou baterii – na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu 5 hodin, anebo telefonovat 2,5 hodiny. Při opakovaném dobíjení v krabičce vystačíte bez zásuvky celých 24 hodin. Se sluchátky můžete sportovat, jsou odolná proti postříkání vodou nebo potem.

Diskuze (1) Další článek: Qualcomm Quick Charge 3+. Střední třída se může těšit na ještě rychlejší nabíjení

Témata článku: Google, USA, True wireless, Zcela bezdrátová sluchátka, Nákup a ceny, NAS, Pixel, Česká republika, Zařízení, Vnější prostředí, Google Store, Tuzemský e-shop, Pixel Buds, Sluchátko, Zájemce


Určitě si přečtěte