Google připravuje aplikaci, která z iOS přenese data do vašeho nového Androidu

Ve zdrojových kódech aplikace SetupWizard v nejnovější verzi Androidu 12 (Beta 3) byly nalezeny reference na novou verzi pomocné aplikace Data Restore Tool. Ta se až dosud starala o přenos souborů z vašeho staršího Androidu, nově umožní přenést všechna relevantní data i z iPhonu. resp. vám oznámí, abyste si u iPhonu stáhli z App Storu aplikaci „Switch to Android“, která umožní samotný přenos dat.

Do nového Androidu tak dostanete fotografie, telefonním seznam, uložené poznámky a mnoho dalšího. Dokonce si „přenesete“ i nainstalované aplikace. Google se na Obchodu Play pokusí najít shodné aplikace, které jste používali na iOS, a do Androidu vám je automaticky nainstaluje. To však půjde jen u nezašifrovaného iPhonu, který budete před přenosem dat dešifrovat svým heslem. Přenést na Androidu by měla jít i kompletní historie vláken z WhatsAppu.

Bezpečné vyhledávání Google:

Zdroj XDA

Diskuze (25) Další článek: BLESKmobil připravil speciální akci. K SIM přidá kredit i slevu až 45 % na telefon

Témata článku: Apple, Google, iPhone, Android, Smartphony, iOS, WhatsApp, Cloud, Záloha, Aplikace, Data, Přenos30 největších sex symbolů šedesátých let. To byl panečku styl!

30 největších sex symbolů šedesátých let. To byl panečku styl!

Éra sexuálního uvolnění 60. let se projevila i ve filmu a stvořila takové sex symboly, jako jsou Raquel Welch, Claudia Cardinale nebo Catherine Deneuve. První Češka se svlékla pro Playboy. Znáte její jméno?

Marek Čech
Filmy a seriály
Respawn na Titanfall rozhodně nezanevřel, ve vývoji však žádná hra není

Respawn na Titanfall rozhodně nezanevřel, ve vývoji však žádná hra není

Studio upřesnilo své výroky z nedávného livestreamu.

Michal Maliarov
TitanfallFPS
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
EISA: nejlepší audio a Hi-Fi zařízení pro rok 2021/2022

EISA: nejlepší audio a Hi-Fi zařízení pro rok 2021/2022

Jaké reproduktory jsou letos nejlepší? Jaký zesilovač si odnesl ocenění EISA? Podívejme se na kategorii Hi-Fi produktů, jejichž cílem je nabídnout kvalitní zvuk.

Jaromír Puk
Hi-Fi