Google už v USA vystavuje Pixel 6, do konce roku je prý v plánu i skládací Pixel Fold

Zatímco ostatní mobilní giganti si před premiérou novinek zoufají nad úniky (své o tom ví např. AppleSamsung), Google se s tím od letošního roku nijak nepáře. Už dopředu dává vědět, že představí řadu Pixel 6, kterou prakticky každý týden kousek po kousku poodhaluje. Google dokonce zašel až tak daleko, že zatím nepředstavené smartphony Pixel 6 a Pixel 6 Pro vystavuje za sklem ve svém obchodě v New Yorku.

Oficiální představení nových Pixelů má proběhnout 19. října, a v zákulisí se spekuluje o tom, že si Google na závěr představení schování jedno překvapení. Má jím být skládací Pixel Fold, který by měl podle spekulací přijít na trh ještě v posledním čtvrtletím letošního roku. Už z názvu je patrné, že by se zřejmě jednalo o skládací hybrid po vzoru Galaxy Z Fold3, bližší detaily ke skládačce od Googlu však zatím neznáme.

Google láká na řadu Pixel 6:

Zdroj Reddit, GSMarena

Diskuze (1) Další článek: Recenze mobilu OnePlus Nord 2. Inspiroval se u nejlepších

Témata článku: Google, Smartphony, Pixel, Design, Skládací displej, Spekulace, USA, Hybridy, Skládací konstrukce, Barvy, Premiéra, New York, Sklo, Představení, Pixel Fold, Konec roku, RedditVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Kamery Tapo jsou zajímavé svou cenou, funkcionalitou, ale i jednoduchostí. Stejně je tomu i u modelu, který je určený pro provoz ve venkovním prostředí, aby vám mohl ohlídat třeba dům či chatu.

Antonín Trčálek
KameraBezpečnost
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android