Herní mobil nestačí. Nubia má i zcela bezdrátová herní sluchátka s nízkou latencí

Čínská Nubia se zejména na evropském trhu začíná pomocí své značky RedMagic profilovat jako specialista na mobilní hraní. Do této kategorie patří nejen herní smartphony, ale také příslušenství. Nově firma uvádí herní zcela bezdrátová sluchátka RedMagic Cyberpods.

Zaměření na hraní her u sluchátek spočívá zejména v nízké latenci 39 ms a tedy i tolik potřebné rychlé odezvě. Sluchátka mají i „divoký“, ale přesto elegantní herní design, nabíjecí krabička působí díky ostrým hranám a červeným detailům dynamicky. Podobné ornamenty najdeme i na vnější straně samotných mušlí v provedení špuntů s poměrně krátkou nožkou.

Sluchátka mají zvukové nastavení na míru poslechu moderní hudby a hraní her. Se smartphonem nebo jiným herním zařízením se spojí přes Bluetooth 5.0. Samotné mušle jsou lehké, každá váží pouze 5 gramů. Výdrž na jedno nabití výrobce neuvádí, krabička ale dodá celkovou energii na 20 hodin. Sluchátka RedMagic Cyberpods budou v evropském online obchodě v prodeji od 20. listopadu za cenu 50 eur (cca 1 300 Kč).

Diskuze (1) Další článek: Samsung představil 5nm čipset Exynos 1080. Snese srovnání i s top procesory

Témata článku: Nubia, Mobilní hry, Příslušenství, Hry, Bezdrátová sluchátka, Zcela bezdrátová sluchátka, Sluchátko, Mušle, Hraní her, RedMagic, Krabička, Mobil, Hraní


Určitě si přečtěte