Herní Nubia RedMagic 5S už je v prodeji. Jeden větrák obsahuje, druhý si můžete dokoupit

Další generace herního smartphonu od čínské Nubie je v prodeji. RedMagic 5S lze objednávat na oficiálním e-shopu, dodává se i do České republiky. Cena stříbrné varianty (8 + 128 GB) činí 579 eur (15 250 Kč), vizuálně atraktivní červeno-modrá verze nazývaná Pulse obsahuje více paměti (12 + 256 GB) a vychází proto i dráž na 649 eur (17 100 Kč). Samostatně lze dokoupit chladicí dok za 45 eur (1 200 Kč).

Telefon je dalším špičkovým herním zařízením ze stáje Nubia. Za zmínku stojí procesor Snapdragon 865 včetně podpory 5G konektivity, propracovaný systém kapalinového chlazení pomocí tepelné trubice ze stříbra včetně aktivního interního větráčku a možnosti rozšíření o externí chladicí dok.

Zařízení dále láká na 6,7palcový AMOLED displej s 144Hz obnovovací frekvencí, ovládací plošky Shoulder Triggers (s obnovovací frekvencí 320 Hz) a rychlé paměti UFS 3.1 a LPDDR5. To vše činí z Nubie RedMagic 5S špičkové herní zařízení, které má ambice postavit se nedávno představenému Asusu ROG Phone 3.

Diskuze (2) Další článek: Telefon s bezkontaktním teploměrem? Umidigi A7S prakticky nemá konkurenci

Témata článku: Nubia, Smartphony, Snapdragon, Frekvence, Herní mobily, Aktivní chlazení, RedMagic, 144 Hz, Nákup a ceny, Nubie, Větrák, Herní zařízení, Dok, Česká republika, Zařízení


Určitě si přečtěte