Herní Xiaomi Black Shark udělá další krok. Dostane se k nám? Přijde druhá generace?

Black Shark je prvním herním smartphonem od Xiaomi, který trpěl zásadním neduhem. Vyjma domovské Číny se totiž na jiný trh nepodíval. Xiaomi však dává světu vědět novou webovou stránkou global.blackshark.com, „že se žralok blíží“.

Kam, kdy a proč, se dá jen stěží odhadovat, ale nejpravděpodobnější předpoklad je, že by se měla rozšířit jeho distribuce i mimo domácí trh. Jestli se tak stane s původním modelem, nebo se bude jednat rovnou o nástupce s pořadovým číslem 2, známo není. Na uvedených stránkách se však můžete přihlásit k odběru novinek.

Ať tak či onak, Xiaomi to bude mít na poli herních telefonů těžké. Konkurence se totiž rozrůstá, a tak záleží, čím dokáže potenciální zákazníky zaujmout. Je zde totiž ještě Razer Phone 2, Asus ROG a v tuzemsku asi nejdostupnější a nejpromovanější Honor Play.

Via GSMarena.com

Váš názor Další článek: Ode dneška je v prodeji Motorola One s čistým Androidem. Nasadila odvážnou cenovku

Témata článku: Xiaomi, , , , , Xiaomi Black Shark, Generace, Původní model, DOS, #Xiaomi, Potenciální zákazník, Blackshark, Pořadové číslo, Herní telefon, Zásadní neduh, Herní, Druhá generace, Domácí trh,