Highway Racer - závody motorek v Javě

Na displeji vašeho mobilního telefonu nyní můžete zažít ty pravé adrenalinové chvilky. Stačí osedlat vybranou motorku a pořádně se protáhnout, ať už ve Finsku, Japonsku nebo Španělsku.
Highway Racer - závody motorek v Javě

Dva módy her

Tato hra z dílny společnosti Mr.Goodliving vás zpočátku uvítá skvělou hudbou od Darude. Na hlavní ploše si vyberete, jestli chcete hrát s hudbou nebo bez. Potom se můžete pustit do nastavování jména a výběru ze dvou typů závodů. V závodě typu Wettkampf (hra je v němčině) jezdíte pohár postupně na všech třech tratích hry (Finsko, Japonsko, Španělsko), a to mezi auty. Ve Finsku a Japonsku jezdíte mezi zelení, stromy a lesy. V horkém Španělsku pak pouští.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Ve hře Zeitfahren si můžete vybrat a libovolně si zvolit, na jaké ze třech zmíněných tratích chcete závodit. Zeitfahren je spíše takové cvičení na pohár. Celou hru provází výborná grafika. Když se hra načte, můžete si ještě chvíli oddychnout a jakmile stisknete libovolnou klávesu, vstupujete do závodu. Při načítání každého kola se vám na displeji zobrazí vždy nejlepší čas, za kterou jste tuto trať projeli.

Jako Jarda Huleš

Po tom, co vstoupíte do závodu, se vám odpočítá 3, 2, 1 a můžete frčet. V levém dolním rohu displeje máte váš čas, v pravém dolním rohu zase rychlost vaší motorky. Před každou zatáčkou se na displeji ukáže její "ostrost", abyste podle toho mohli zvolit rychlost jejího projetí. Průměrná délka jedné trati jsou při rychlé jízdě asi dvě minuty.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na konci tratě motorka automaticky zpomalí, přestane se vám odpočítávat čas a zastavíte. Obklopí vás nějaké holky s cedulemi a uvídíte váš výsledek. Poté naskočí tabulka s různými časy a kolo skončí. Hru Darude Highway Racer mám odzkoušenou na Siemensu M55 a S55, takže předpokládám, že poběží i na ostatních Siemensech s barevným displejem. Podle výrobce funguje i na Nokiích.


hra: Highway Racer
výrobce: Mr.Goodliving
oficiální stránky hry: anglicky
určeno pro mobilní telefony: 3100, 3300, 3510i, 3650, 5100, 6100, 6220, 6610, 6800, 7210, 7250(i), 7650, 8910i, Siemens Siemens M55, S55, SL55
cena: 75 Kč (www.m-game.cz)

Diskuze (31) Další článek: MyCube N110: chytrý telefon pro náročné

Témata článku: Software pro mobily, Siemens M55, Motorek, Race, Závod, Jarda, Motor


Určitě si přečtěte