Hlasová schránka: žrout peněz, nebo praktická věc? (diskuse)

V poslední době zájem o hlasové schránky klesá, lidé nechtějí platit za volání do schránky ani za vyzvedávání vzkazů. Vy snad hlasovou schránku využíváte? Máte s touto službou nějaké zkušenosti?
Hlasová schránka: žrout peněz, nebo praktická věc? (diskuse)

Hlasová schránka funguje jako záznamník na vašem mobilu. Jejich systém používání u nás prošel několika fázemi. Operátorům jsme za tuto službu platili minutovou tarifikací, poté ji T-Mobile nabídl zdarma, aby se však nakonec k tarifikaci vrátil. Vyzvedávání vzkazů zůstalo zdarma pouze u Oskara. Vedle bezplatných hlasových schránek existují i jejich pokročilejší varianty, které za měsíční paušál nabízejí o něco pokročilejší funkce.

V poslední době ale jako by zájem o hlasové schránky klesal, lidé zkrátka nechtějí platit za vyslechnutí si pozdravu ze záznamníku, stejně tak za vyzvedávaní vzkazů. Někteří experti si totiž nechají vyslechnout pozdrav volaného, ale hovor zavěsí až po pípnutí, což už hlasová schránka bere jako vzkaz, ačkoli volající žádný nezanechal.

Diskuse: používáte hlasovou schránku?  U jakého operátora? Jaké máte zkušenosti s jejím používáním? Máte nějaké zajímavé "historky z natáčení"? Nebo vám připadá zbytečná? 

 

Diskuze (111) Další článek: S Oskarem pošlete SMS i na pevnou linku

Témata článku: Ostatní, Hlas, Schránka, Disk, Hlasová schránka, Pen, Diskuse, VěcPozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
5 vývojových cest digitální fotografie, které skončily ve slepé uličce

5 vývojových cest digitální fotografie, které skončily ve slepé uličce

Prakticky v každém odvětví lidské činnosti se objeví nápady a vynálezy, které zazáří a poté pomalu a bez většího zájmu veřejnosti utichnou. Nejinak tomu je i v oboru digitální fotografie.

Petr BřezinaJakub Michlovský
Technika
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost
Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

** Americká armáda poprvé úspěšně otestovala likvidaci hejna dronů vzdušným prostředkem, který nezahrnoval kinetický útok ** Proti hejnu 10 dronů byly použity malé tryskové drony Coyote Block 3 společnosti Raytheon ** Ty byly vybaveny systémem pro elektronický boj nebo nějakou energetickou zbraní

Stanislav Mihulka
ArmádaUSADrony
Sci-fi kooperační střílečka The Ascent dorazí na PC a konzole už v červenci
Michal Maliarov
VideoAkce