Hlavně žádné prudké změny! Uniká Sony Xperia 10 III, bude to znovu „konzerva“

Sony zřejmě v letošním roce neplánuje žádné zásadní designové proměny svých zařízení. Svědčí o tom první uniklé snímky připravovaného smartphonu Xperia střední třídy. Japonci budou pokračovat v tradiční konvenci značení a nejspíš už brzy představí model Sony Xperia 10 III (Mark 3). Ta jako by z oka vypadla loňskému předchůdci Xperia 10 II.

Neoficiální rendery zveřejnil twitterového účtu @OnLeaks Steve Hemmerstoffer. Ukazují protáhlý ale úzký telefon konzervativního designu se 6palcovým displejem v poměru stran 21 : 9. Výrobce se ani tentokrát nejspíš nebude snažit roztáhnout panel až úplně k okrajům a s klidem přizná tenký pásek u horního i spodního okraje telefonu.

Dočkat bychom se měli stereo reproduktorů, trojitého zadního fotoaparátu (spekuluje se o sestavení 12 Mpx + 8 Mpx telezoom + 8 Mpx ultra široký), zachovaného 3,5mm jacku a čtečce otisků implementované do bočního odemykacího tlačítka. Očekává se procesor Snapdragon ze šestistovkové řady, kapacita baterie a možná implementace 5G konektivity je zatím otázkou.

Via: XperiaBlog.net

Diskuze (15) Další článek: RECENZE: Samsung Galaxy S21 Ultra – Reparát se povedl na jedničku!

Témata článku: Sony, Střední třída, Smartphony, Snapdragon, Spekulace, Design, Xperia, Little, Prudká změna, Okraj, Sony Xperia, Mark, Steve Hemmerstoffer, Konzerva