Hodinky Fossil Gen 6 Hybrid si berou to nejlepší z obou světů. Mají dlouhou výdrž i chytré funkce

  • Vzhled jako tradiční hodinky a překvapivá výbava uvnitř
  • S Fossil Gen 6 Hybrid změříte tep, kyslík v krvi a potěší i výdrží
  • Překvapí mikrofon a podpora hlasové asistentky Amazon Alexa

Fossil představil chytré hodinky Gen 6 Hybrid. Jedná se o křížence modelů ze šesté generace hodinek a řady Hybrid, přičemž hlavní důraz je zde kladen na design. Ten vychází z tradičních hodinek s analogovým ciferníkem, který ovšem doplňuje i malý displej. Vše se pak ovládá tlačítky a korunkou na boku, případně rovnou přes chytrý telefon.

Klepněte pro větší obrázek
Fossil Gen 6 Hybrid budou dostupné ve velikosti pro pány i dámy. Kromě ciferníku mají i vlastní displej.

Hodinky budou dostupné ve dvou velikostech 40,5 a 45 mm, přičemž menší je určena primárně pro dámy. Těmto velikostem odpovídají i různé rozteče řemínků 24 a 18 mm, které jsou snadno vyměnitelné. Hodinky ale nepostrádají chytré funkce v čele s hlasovou asistentkou Amazon Alexa, díky integrovanému mikrofonu. Nechybí ani senzor srdečního tepu a kyslíku v krvi.

Uživatelé si s hodinkami mohou měřit i srdeční kroky a nechybí ani základní sportovní a zdravotní funkce. Přijímat zde lze i notifikace případně měnit ciferníky na displeji. S tím vším výrobce slibuje výdrž na baterii až 2 týdny. K hodinkám je také připravena přepracované aplikace Fossil Smartwatches. Ta bude dostupná opět jak na Android, tak na iOS.

Hodinky Fossil Gen 6 Hybrid budou dostupné od 27. července za 229 dolarů (5 500 Kč)s koženým a silikonovým řemínkem. V případě varianty s kovovým řemínkem si pak uživatelé připlatí dalších 20 dolarů (500 Kč). Dostupnost na českém trhu zatím neznáme.

Nedávno představené Withings ScanWatch:

Zdroj: Fossil, Via Android Authority

Váš názor Další článek: Pegasus nebyl jediný velký škůdce pro smartphony. Google odhalil další velké případy sledování uživatelů

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Android, Chytré hodinky, iOS, Hodinky, Wearables, Nositelnosti, Smartwatch, Výdrž, Amazon Alexa, Fossil, Via Android Authority, Dlouhá výdrž, Asistentka, Fossil Gen, Mikrofon, Hybrid, F +, Kyslík, Chytré hodinky na Heureka.cz