Hodinky Honor Watch GS 3 dorazily do českých obchodů. Nabídnou přesnější měření srdečního tepu

Po čtyřech měsících od evropské premiéry Honor Watch GS 3 se tyto chytré hodinky dostávají do prodeje na český trh. Zaměření hodinek je spíše lifestylové, proto je škoda, že se Honor neodvážil přivézt i další barevné varianty a spolehne se pouze na „konzervativní jistotu“ – celočernou barvu s černým silikonovým páskem. Hodinky jsou v prodeji za 5 500 Kč.

Honor Watch GS 3 Honor Watch GS 3
nabízí 1 obchod za cenu 6 841 Kč
Srovnat ceny na Živě

Cílem hodinek je designově se co možná nejvíce přiblížit tradičním náramkovým hodinkám. Tělo je vyrobeno z nerez oceli (316L), na zápěstí však se svými 44 gramy příliš tížit nebudou. Tělo splňuje zvýšenou odolnost 5 ATM, takže můžete s hodinkami i pod vodní hladinu.

Klepněte pro větší obrázek

Watch GS 3 dostaly do výbavy 1,43" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 pixelů, který na sluníčku dokáže nastavit jas až 1 000 nitů. Displej kryje 3D sklo, které je na okrajích zakřivené a současně je také odolné vůči otiskům prstů.

Přesnější snímání tepu díky AI

Na vnitřní straně hodinek je přichystán osmikanálový PPG senzor, který se společně s umělou inteligencí stará o nepřetržitý monitoring srdečního tepu. Jeho přesnost je vyšší než 97 %. Hodinky dále podporují až 100 cvičebních režimů včetně automatické detekce šesti z nich. Součástí výbavy jsou i virtuální ukázky, které vás provedou jednotlivými cvičeními.

Na bocích hodinek najdete dvě doplňková tlačítka i mikrofon a reproduktor, takže přímo ze zápěstí obsloužíte i telefonní hovory. Rozměry těla hodinek činí 46 × 46 × 10,5 mm, připevníte k němu standardní 22mm řemínky.

Hodinky se s telefonem spojí přes Bluetooth 5.0, interní paměť má kapacitu 4 GB, a Honor si hodně slibuje i od zpřesněné duální GPS (L1/L5), která určí vaší polohu rychleji a také přesněji. Na jedno nabití mají hodinky vydržet, dle způsobu používání, až 14 dní. Dobíjí se přes magnetickou kolébku, a to příkonem pěti Wattů.

Oficiální představovací video hodinek Honor Watch GS 3: 

Váš názor Další článek: Už nikdy nebudete muset platit za aplikace plnou cenu. Poradíme, jak se dá při nákupu ušetřit

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Honor, Chytré hodinky, Hodinky, GPS, Měření, Premiéra, Zvýšená odolnost, Smartwatch, PPG, Srdeční tep, Náramková hodinky, Watch GS, Obchod, Přesné měření, Výrobce, Watt, Chytré hodinky na Heureka.cz