Bylo by fajn, kdyby Chroust občas po sobě četl....
nechápu ty negativní reakce. Jde pouze o možnost volby. Pokud někdo chce zůstat ve striktně vymezené ohrádce Apple tak nic v tom nebrání.
Tak od 6-09 vypisuji jednorazovou brigadku pro Swift programatora na vytvoreni fake multiplatformniho kecalka 😀 nemusi to ani stabilne fungovat, jedine co musi fungovat na 100% je logovani a odesilani prihlasovacich udaju jednotlivych platforem 😀 zejmena tech ze Zpravy/iMessage 😁Odmena 10.000 €Say goodbay to 2FA via sms codes 😀
Ja bejt vyrobce tak se na celou slavnou EU vykaslu...:-/
Největší trh na světě?
To je jenom docasne. Mira regulace v EU zacina byt takova, ze budoucnost budou mit specialni mobily urcene ciste pro evropsky trh. Budou sice drazsi a zastaralejsi, ale budou splnovat vsechny potrebne evropske regulace. Vetsina svetovych vyrobcu pak nebude mobily do EU dodavat vubec, protoze se jim to nevyplati. Proste podobna situace jaka je uz dnes treba u aut.Zasadni z pohledu mobilu bude zavedeni povinne vymenne baterky, ktere efektivne znemozni prodej 95 % mobilu na evropskem trhu, tam uz dojde k tomu, ze se ty drahy nabidek pro EU a neEU trh rozejdou a uz se pak nepotkaji.
Treba pak bude misto pro nove hrace na trhu.
Čím více regulací, tím více místa na trhu?Spíše více příležitostí pro evropské výrobce, když jim klesne levnější konkurence. Rozhodně to ale nepovede k poklesu cen pro zákazníka.
Rikam to porad dokola, az se lidi (a firmy s velkym dopadem na spolecnost) prestanou chovat jako prasata, tak nebudou potrebovat regulovat. Tady si porad kazdej mysli, ze si muze delat co chce, tak se potom nemuze divit, ze kdyz to preroste nejakou mez, ze je zregulovan.
Názor byl 4× upraven, naposled 12. 7. 2023 13:58
Tak ten byl dobrej 😀 na to ze je teprve streda, tak docela dobry pokus o vtip tydne 😀Lide se vzdy chovali, chovaji a budou stale chovat jako hovada. Mame to v genech 😉
No dyk cajk, tak jedni se chovaj jako hovada, ze si delaj co chtej a druhy se chovaj jak hovada, protoze regulujou ty, co se chovaj jak hovada :) Ne, ja si myslim, ze proste naka regulace byt musi, to taky mame odpradavna v genech. Nemuze si proste delat kazdej uplne vsechno, co se mu zlibi.
Názor byl 1× upraven, naposled 13. 7. 2023 01:59
Americké technologické formy potvrdil svůj status označený jako „gatekeeper“Chrouste, zkontroluj ty slinty, když je vytahuješ z překladače
Zelenoruda planovana ekonomika v podani EU v praxi... automobilovy prumysl uz dojebali, tak pokracuji v krasojizde 😀
Tak Apple se toho může vyhnout tak že odejde z EU trhu a nebude tohle muset řešit.
Ať táhne.
Hahahahahahahahahahahaha 😝
Na to ti nenažranci nemají koule.
U Applu se hlavně očekává, že podmínky splní tak, aby byl výsledek pro uživatele co nejmíň přívětivý a pohodlný (při použití čehokoliv co by mu mohlo snížit zisk).Jako drobný akcionář Applu to pokládám za fajn přístup.Jako uživatel ... je mi to fuk, protože uživatel Applích věcí nejsem.
Názor byl 1× upraven, naposled 7. 7. 2023 20:46
😂😂😂
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.