Honor aktualizuje své poslední modely s Googlem. „Dvacítky“ dostávají Magic UI 4.0

Honor podobně jako v uplynulých týdnech jeho bývalá matka Huawei přistoupil k aktualizaci starších zařízení na novou verzi uživatelského prostředí. Zatímco u Huawei má nová nadstavba nad Androidem název EMUI 11, Honor pro prakticky stejné prostředí používá název Magic UI 4.0. Nyní jej dostávají dva roky staré a v Česku hojně rozšířené modely Honor 20, Honor 20 Pro a Honor View 20.

Jsou to vlastně poslední vlajkové modely, které u nás Honor uvedl v roce 2019, v dalších letech už přidával maximálně střední třídu. Všechny totiž stihly premiéru před uvalením amerických sankcí, a tím pádem ještě podporují služby i aplikace Googlu. Tuto neocenitelnou vlastnost si zachovají i po aktualizaci na Magic UI 4.0.

Výčet novinek prostředí Magic UI 4.0 je prakticky stejný jako u sesterského EMUI 11 vyvíjeného ve stejné době, ještě ve vlastnictví společnosti Huawei. Prostředí nabízí lepší grafiku, nové motivy Always-on displeje, hlubší integraci s ostatními zařízeními Honoru a vylepšenou práci více oken v multitaskingu. Přibyla i nová nativní aplikace Poznámkový blok pro rozpoznání a naskenování textu k pozdějšímu kopírování (OCR). Všechny novinky včetně screenshotů si můžete prohlédnout v galerii.

Diskuze (2) Další článek: Huawei oznámí Harmony OS 24. dubna, premiéra P50 je v plánu o tři dny později

Témata článku: Honor, , , , , , Honor 20, Honor 20 Pro, Honor View 20, Magi, Model, Aplikace, DOS, Česká republika, Honor View, Poslední model, Dvacítka, Prostředí,