Honor má sluchátka, která jako by AirPods z oka (ucha) vypadla. Ale jsou barevnější

Zcela bezdrátová sluchátka jako prémiové hudební příslušenství ke smartphonům nabízí už mnoho výrobců. Nyní se k nim řadí i Honor, který zároveň se smartphonem Honor Magic 2 a hodinkami Honor Watch Magic v Číně představil i pecky bez drátů označované jako Honor Flypods.

Prodávat se budou ve třech barvách (bílá, červená, mátově zelená) a ve dvou provedeních Flypods a Flypods Pro v přepočtu za 2 600 Kč, resp. 3 300 Kč (bez daně). Druhá jmenovaná varianta má navíc čínského hlasového asistenta YoYo, technologii Bone ID na rozpoznání svého majitele pomocí šířeného zvuku v jeho uchu a také možnost hlasových plateb na čínských službách WeChat a Alipay.

Až 3 hodiny přehrávání

Téměř vše z toho (až na Bone ID) je pro zákazníky mimo Čínu nepoužitelné, a zřejmě proto se výrobce rozhodl, že sluchátka nakonec uvede jako Honor Flypods Pro a nikoli jako dříve uvažovaná Huawei Freebuds 2, která měla být představena zároveň se smartphonem Huawei Mate 20 Pro.

Obě verze sluchátek mají dotekové ovládání, připojují se přes Bluetooth 5.0 a jsou odolná proti postříkání podle stupně krytí IP54. Dobíjí se v krabičce, která slouží zároveň jako přenosné pouzdro a jejíž design stejně jako samotných sluchátek, je eufemisticky řečeno silně inspirován Apple AirPods. Krabičku lze dobíjet buď klasicky kabelem, nebo i na bezdrátové podložce. Na jedno nabití mají sluchátka vydržet 3 hodiny přehrávání.

Pod značkou Honor se nevyrábí jen telefony a příslušenství, ale i notebook:

Diskuze (25) Další článek: Shazam na iPhonech je nově provázaný s Instagramem

Témata článku: Honor, , , , , , , , Huawei Watch GT, Apple AirPods, Sluchátko, Honor Flypods, Přehrávání, OKA, Hon, Smartphone Huawei, Jak, Bar, Dotekové ovládání, Kter, Bezdrátová podložka, Huawei Freebuds, Sluch, Přenosné pouzdro, ,