Honor Magic4 Pro má ambice konkurovat filmové technice. Španělský režisér s ním natočil krátký film

Je tu další výrobce (po Samsungu), který tvrdí, že mobil dokáže při natáčení videa nahradit těžkou filmovou techniku. Tentokrát Honor oslovil španělského režiséra reklamních spotů Eugenia Recuenca a svěřil mu nový vlajkový smartphone Magic4 Pro, aby s ním natočil krátký film. Artový snímek má název „Kaleidoskop“ a vznikl celý s pomocí uvedeného telefonu.

Snímkem Kaleidoskop chtěl režisér Eugenio Recuenco zachytit různé formy krásy. Film se zaměřuje na interpretaci mýtu o Narcisovi z úhlu pohledu ženské krásy. Je to také směs odlesků různých forem krásy, magicky spojených, tak jako je právě kaleidoskop. Režisér Recuenco tak chtěl snímkem vyjádřit přání, aby se lidé znovu potkávali a sjednotili po dlouhém těžkém období.

Honor Magic 4 Pro 5G 8GB/256GB Honor Magic 4 Pro 5G 8GB/256GB
nabízí 2 obchody za ceny od 19 966 Kč
Srovnat ceny na Živě

Honor Magic4 Pro je certifikován licencí IMAX Enhanced, která označuje zařízení pro přehrávání filmů v takové kvalitě, jakou zamýšleli tvůrci. Telefon také podporuje natáčení videa v 10bitové kvalitě 4K se 60 snímky za sekundu v režimu Log. Režim Magic Log zase umožňuje filmové podbarvení na základě žánrů filmu, nebo přidání efektů 3D LUT vytvořených hollywoodskými koloristy.

Podívejte se na snímek natočený mobilem Honor Magic4 Pro:

Váš názor Další článek: Obří tablet od Samsungu s největší úhlopříčkou 14,6 palce můžete mít se slevou 9 000 Kč

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Honor, Vlajková loď, Fotomobily, Marketing, Film, Propagace, Honor Magic4 Pro, Snímek, Krása, Krátký film, Rez, Narcis, Režisér, F +, Magi, Technika, Log